Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

5 kroków do sukcesu w biznesie – My Talent Up

18 czerwca - godz. 17:30 do 19:00

✅ Zapraszamy serdecznie 18.06.2019 do Biznes Zone Częstochowa na bezpłatne szkolenie „5 kroków do sukcesu w biznesie – My Talent Up”
✅ Kto nie marzy o magicznym przepisie na sukces? Kto nie chciałby wiedzieć dokładnie co ma robić żeby ten sukces w biznesie osiągnąć?

Rzeczywistość nie zawsze wygląda idealnie. Jesteśmy zabiegani, zapracowani, ludzie, którzy nas otaczają często nie rozumieją naszej wizji. I jeszcze wiele zadań, które musimy wykonać, a nie do końca je lubimy. Każdy kiedyś borykał się z takimi wyzwaniami.

Ale są też tacy, którzy mają czas i na swoje pasje i na pracę strategiczną nad firmą. Otacza ich świetny zespół, a oni sami zdają się jakby w ogóle nie pracowali, a jedynie realizowali swoją pasję.

Co takiego zrobili, że udało im się osiągnąć sukces? Jakie kroki podjęli, z czego zrezygnowali?

Obserwując ludzi sukcesu i pracując przez 7 lat z liderami opracowałam 5 kroków, które pomagają wznieść Twój biznes na wyższy poziom.

Jakie to kroki? O tym dowiesz się 18.06.2019 roku

✅ Sesja jest bezpłatna dla zarejestrowanych, pełnoletnich uczestników. Organizatorem szkolenia jest Biznes Zone Częstochowa wraz z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”
✅ O prowadzącym:
Katarzyna Jagiełło
Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics– systemu szkolenia przywództwa, współwłaścicielka firmy Talent Up. Członek
Entrepreneurs Institute. Opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem i budowaniem silnej marki
organizacji. Ukończyła finanse i bankowość, oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w
Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life. Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie, w pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje w obszarach przywództwa, komunikacji i strategii. Autorka testu Twój Naturalny Styl Przywództwa, który wykonasz na stronie www.styllidera.p
✅ Termin i miejsce szkolenia:
18 czerwca 2019 r. godz. 17:30
Biznes Zone Częstochowa
Ul. Jasnogórska 27
42-202 Częstochowa,
✅ Rejestracja
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: karina.murzynowska@twojstartup.pl lub w wiadomości prywatnej.

Szczegóły

Data:
18 czerwca
Czas:
17:30 do 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/330421311187948/

Organizator

Talent Up
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/akcelerator/

Miejsce

Częstochowa ul. Jasnogórska 27
Częstochowa ul. Jasnogórska 27
Częstochowa,
+ Google Map