Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Gala Operowo-Operetkowa

17 maja - godz. 19:00 do 21:00

Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu Sonori Ensemble, to wyjątkowy koncert zawierający słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie, duety i ansamble operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe!

– Bilety na koncert w Częstochowie stacjonarnie do nabycia: Kasa Filharmonii (ul. Wilsona 16), tel. 79 545 14 38, 34 324 42 30, pon-pt 9:00-19:00; Sklep Muzyczny Riff (ul. Śląska 3/5) oraz na godzinę przed koncertem
– Bilety on line: Kupbilecik:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-28582-grupa.operowa.sonori.ensemble.czestochowa.html

_______________________________
Więcej o wykonawcach i spektaklu:
Wyjątkowa gala operowo-operetkowa w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble. Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W trakcie spektaklu zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata”, „Carmen”, „Opowieści Hoffmanna”, „Don Giovanni”, „Lakmé”, „Straszny dwór” i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych z takich przebojów, jak „Księżniczka Czardasza”, usłyszą Państwo także przebojowe pieśni neapolitańskie. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych oraz barwnego słowa wiążącego, które dodają całemu spektaklowi lekkości i uroku. Nadzwyczajny koncert galowy w towarzystwie artystów z Pragi, Krakowa i Wrocławia to niezapomniany wieczór i wspaniała uczta muzyczna!

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie ponad 300 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.
Więcej informacji o zespole na stronie: www.sonori.pl

Szczegóły

Data:
17 maja
Czas:
19:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/369247617010351/

Miejsce

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa,śląskie42-202Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Strona internetowa:
https://www.filharmonia.com.pl/