Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jan-Rapowanie | Częstochowa Plansze

21 czerwca - godz. 19:00 do 22:00

Już 21.06 Jan – rapowanie zagra swój pierwszy, premierowy koncert w Częstochowie promujący najnowszą płytę „Plansze”

Plansze Tour jest szczególną trasą koncertową, na którą składa się zaledwie kilka największych polskich miast. Każde z nich niesie za sobą inną, wyjątkową historię. Kluby, w których pojawi się artysta zostały wybrane na podstawie specjalnej selekcji w oparciu o klimat i specyfikę miejsca.

Info biletowe wkrótce!
Wstęp: +16 za okazaniem dokumentu ze zdjęciem

—-

„Plansze” to „opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?

„Plansze” pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego.

Szczegóły

Data:
21 czerwca
Czas:
19:00 do 22:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/348129436061207/

Organizator

Klub Rura

Miejsce

Klub Rura
Al. Najświętszej Maryi Panny 38
Częstochowa,śląskie42-202Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/KlubRura/