Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Posłuszeństwo z przytupem z Agnieszką Nalepą w Kamironie

31 sierpnia - godz. 09:00 do 18:00

Zapraszam serdecznie na seminarium z posłuszeństwa w Kamironie! 🙂
Prowadzącą będzie Agnieszka Nalepa 🙂

Seminarium skierowane jest zarówno do osób planujących starty w zawodach, jak i osób początkujących lub chcących tylko polepszyć relację ze swoim psem.

— O PROWADZĄCEJ —
Agnieszka jest związana z psami od lat, podobnie ze sportami kynologicznymi. Zawodowo lekarz weterynarii, certyfikowany zoofizjoterapeuta i zoopsycholog, ale największą uwagę skupia na szkoleniu i przygotowaniu psów do codziennego życia, ale i do startów w zawodach sportów kynologicznych. Pierwsze starty w zawodach posłuszeństwa miały miejsce z ówczesnym psem Agnieszki (owczarkiem szkockim) na przełomie lat 1998/1999. Kolejny pies, tym razem wybrany pod sport, pojawił się w 2010 roku i spełniał się po kolei w kilku sportach: agility, pasienie, obedience, frisbee i od czasu do czasu w rekreacyjnym „gryzieniu” rękawa. Dyscypliną, która towarzyszy jej na co dzień jest głównie obedience, choć i frisbee skradło jej serce. By się ciągle rozwijać, uczy się od najlepszych z kraju i z zagranicy ( m.in. Valentina Balli, Varvara Bolshakova, Maria Brandel, Monica Wickstrøm, Magdalena Łęczycka, Jagoda Wejchan, Sylwia Szugzda, Kamila Buryn, Joanna Korbal, Paula Gumińska, Mona Hirai (Konishi)). Obecnie przygotowuje się do kolejnych startów w zawodach, tym razem w klasie 2 obedience, startuje także z sukcesami we frisbee, nie tylko ze swoimi psami. Natomiast aby lepiej uczyć innych uczestniczy w kursie Instruktor Obedience. Ulubionym zagadnieniem Agnieszki jest komunikacja z psami i odpowiednie jej wykorzystanie w treningu i na co dzień.

— O OŚRODKU —
Zajęcia będą prowadzone w Ośrodku Szkolenia Psów KAMIRON, mieszczącego się w Częstochowie. Do dyspozycji uczestników będzie w pełni ogrodzony, trawiasty teren o wielkości 150 x 50 m. Na miejscu łazienka oraz ujęcie wody (około 75 m od placu 😉 ) . Dostępne wyżywienie (pyszne domowe ♥) i nocleg na miejscu, w pokojach wieloosobowych. Można również nocować w namiotach na ogrodzonym terenie koło placu ćwiczebnego (30 x 75 m).

— CENNIK —
100 zł – osoba ćwicząca z psem
70 zł – dodatkowy ćwiczący pies
50 zł – obserwator

30 zł – obiad

(prosimy o kontakt na priv w sprawie ewentualnych noclegów!!)
40 zł – nocleg na miejscu (8 miejsc)
15 zł – osoba nocująca w namiocie na terenie Ośrodka (możliwość podłączenia prądu za dodatkową opłatą)
10 zł – postawienie samochodu na terenie Ośrodka dla osób nie nocujących na miejscu

— ZAPISY —
Terminy szkoleń:
27.07
31.08

Dostępne jest 10 miejsc dla uczestników z psami na każdy termin
oraz dowolna ilość dla obserwatorów.

!! Formularz dla uczestników z psami !!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNOkpgoyKLxMFDPJBeWeor9L06FSsX3TEdtCglMZJ8j3EXrQ/viewform?usp=pp_url

Po wypełnieniu zgłoszenia UCZESTNIK Z PSEM powinien wpłacić zadatek w wysokości 50 zł w terminie 7 dni od dokonania zgłoszenia. Jego wpłata będzie gwarancją przyjęcia rezerwacji miejsca. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej do 2 tygodni przed seminarium.


Wpłaty prosimy kierować na konto:
36 1050 1142 1000 0090 4743 5939

Kaja Chudalewska
KAMIRON

tytuł przelewu: seminarium z Agnieszką Nalepą + imię, nazwisko


OBSERWATOR może zapłacić przelewem na konto lub na miejscu.


W sprawie noclegów oraz dodatkowych posiłków – kontakt najlepiej przez priv lub e-mail kaya_silver@op.pl

— POZOSTAŁE INFORMACJE —

Rozpoczynamy o godz. 9:00, omówienie zasad panujących na terenie Ośrodka, dodatkowe uwagi od organizatora. Później czas dla Agnieszki na zapoznanie z uczestnikami oraz ich psami. Ustalenie kolejki wchodzenia na sesje indywidualne. Kolejność może ulec zmianie.

!! PROSZĘ ZGŁASZAĆ ZAWCZASU JEŚLI KTOŚ MUSI WCZEŚNIEJ WYJECHAĆ !!

— DODATKOWE UWAGI —
Psy w trakcie trwania zajęć obowiązkowo muszą przebywać na smyczy lub w klatkach – reguła ta nie obowiązuję wyłącznie w przypadku, gdy pies jest spuszczany poza łąką ćwiczebną (spacer w pobliskim lasku). Na terenie Ośrodka sprzątamy odchody swoich psów – będą wystawione specjalne kosze. Każdy pies musi mieć aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie (dla bezpieczeństwa psa – najlepiej nie szczepić na ostatnią chwilę 😉 ), polecamy również zabezpieczyć go przed kleszczami. Za zniszczenia spowodowane przez psa odpowiada właściciel – miejcie więc czworonogi pod kontrolą 🙂 Prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem cieczki u suk – w takim wypadku wyznaczymy im osobne miejsce do ćwiczeń.

Polecamy zaopatrzyć się w ubrania do brudzenia oraz preparat odstraszający komary (szczególnie wieczorami potrafią uprzykrzyć życie :p ). Osoby niepełnoletnie mogą brać udział za pisemną zgodą rodzica, a w przypadku wieku niższego niż 14 lat – w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

Wszelkie dodatkowe informacje:
priv na facebooku – Kaja Chudalewska
e-mail – kaya_silver@op.pl
nr tel. 602 125 913

Szczegóły

Data:
31 sierpnia
Czas:
09:00 do 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1554541208016754/

Miejsce

Ośrodek Szkolenia Psów KAMIRON
ul. Malownicza 58 Częstochowa+ Google Map