Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ruszamy Częstochowę. Ciało mój dom.

02 marca - godz. 10:00 do 18:00

„Ruszamy Częstochowę . Ciało mój dom”.
Wydarzenie na które serdecznie zapraszamy Częstochowę i nie tylko. Zebraliśmy się w kilkuosobowym składzie by pokazać Ci metody pracy z ciałem .
Znajdziesz, poznasz tu szereg aktywności , 2 marca przyjdź, dotknij wypróbuj, zobacz i wybierz.

Zajęcia grupowe:
10:00-10:30 Wprowadzenie – Powitanie uczestników przez wszystkich prowadzących
10:40-11:40 Joga na dzień dobry – Dominika Szychalska
11:55-12:55 Taniec w samo południe – Agnieszka Matyjaszek
13:10-14:10 Uwolnij oddech. Oddech to życie – Krzysztof Lisiecki
14:25-15:25 Uwolnij napięcie i traumę – TRE – Izabela Skała-Misztela
15:40-17:15 Koncert gongów – Robert Kiedrzyński
17:30-18:00 Zakończenie

Zajęcia indywidualne:
11.00-12.00 Bioenergoterapia w formie masażu dźwiękiem mis – Robert Kiedrzyński
12.00-14.00 Refleksologia stóp, rąk i twarzy – Janusz Prokopenko
14.00-15.00 Bioenergoterapia w formie masażu pulsacyjnego – Robert Kiedrzyński
15.00-17.00 Spotkanie z dotykiem. Dotyk motyla – Sylwia Szymczyk

Czas i miejsce: 02.03.2019 r.,
Jest Lepiej – Centrum Fizjoterapii i Sportu ul. Tomasza Wilsona 6 w Częstochowa

Inwestycja:
25 zł pojedyncze zajęcia
100 zł cały dzień
* 20 % zysku przeznaczone na cele charytatywne

Zapisy:
czewa19@gmail.com

Prowadzący :

Dominika Szychalska
Joga to moja pasja, kiedy staje na macie, mój świat zawęża się do niewielkiej przestrzeni w której odnajduje spokój, harmonię, odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Zmaganie się z trudnościami, które przychodzą wraz z praktyką dają mi siłę i pewność że znajdę odpowiedź i rozwiązanie każdej trudnej sytuacji. Czasem to wymaga cierpliwości, nabrania odpowiedniego dystansu, ale właśnie praktyka asan mnie tego uczy.
Od paru lat prowadzę zajęcia, tworząc jogiczne grupy ludzi w których każdy znajdzie coś dla siebie,a jednocześnie będzie mógł podzielić się sobą razem z jogicznymi towarzyszami. Jeśli chcesz spróbować przyjdź, sprawdź, może i Ty pokochasz jogę ???

Sylwia Szymczyk
Pragnę Cię zaprosić na spotkanie z dotykiem. Dotyk to czułość, miłość i dawanie. Dotyk, na który Cię zapraszam to masaż „Dotyk Motyla” czyli delikatność, łagodność i energia.
Chcę pokazać Wam jak w prosty sposób możemy rozluźnić swoje ciała, uwolnić energię i poczuć się lepiej, rozpuścić zbroję i traumy z ciała. Zapraszam rodziców z dziećmi w każdym wieku, pary i każdego kto chce łagodnie i delikatnie pobudzić swoje ciało i swoją życiową energię, zrelaksować się i uzdrowić. Możemy pracować w grupie, jak i indywidualnie. W zależności od waszych potrzeb. Podczas spotkania przekażę podstawowe zasady masażu i razem będziemy go wykonywać.

Izabela Skała-Misztela
Pasjonatka pracy z ciałem , emocjami i snem.
Przygodę z TRE® rozpoczęłam 5 lat temu. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe.
Metoda TRE® pomaga przywrócić ciału naturalną równowagę, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii, rozładować napięcie zgromadzone w ciele, skontaktować się z uczuciami których kiedyś nie można było przeżyć.
Zapraszam osoby doświadczające napięć, stresu, różnego rodzaju dolegliwości bólowych , bezsenności i chorób psychosomatycznych..

Agnieszka Matyjaszek
Prowadzę od dwóch lat zajęcia z tańca spontanicznego dla mężczyzn, kobiet i dzieci, obserwując jak to pomaga uwalniać emocje z ciała człowieka, bez względu na wiek. W pracy bliska jest mi praktyka ruchu Laban Bartenieff oraz Living Dance Form. Zachwyca mnie taniec ludzi Afryki.
Zapraszam na zajęcia osoby, które zauważyły, że ruch jest dla nich formą wyrażania siebie.

Krzysztof Lisiecki – mężczyzna, ojciec i mąż,Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego.
Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.
1.Praktyka odczuwania i obserwacji oddechu, która nauczy cię wykorzystywać informacje płynące z Twojego ciała poprzez oddech, po to aby było Ci lepiej na co dzień.
2.Poznanie mocy pełnego oddechu, dzięki której będziesz mieć więcej energii i spokoju. Ta praktyka pozwoli Ci także sprawniej zmniejszyć napięcie w ciele, redukować stres i osiągać stan relaksu.

Robert Kiedrzyński:
Bioenergoterapeuta, muzyk, ojciec, miłośnik drzew.
Swoją szczególną intuicję wykorzystuje do pracy z ludźmi w formie indywidualnych sesji masażu dźwiękiem mis, masażu pulsacyjnego oraz grupowych medytacji dźwiękowych. Posiada mocny kontakt z siłami przyrody, szczególnie drzewami. Od 20 lat zgłębia wiedzę o człowieku. W swojej osobistej drodze korzystał z wszelkich diet, głodówek, technik oddechowych, drzew, ziół, instrumentów dźwiękowych, muzyki, pracy z energiami. Obecnie chętnie dzieli się na swoich zajęciach bogatą wiedzą opartą na swoim doświadczeniu.
Koncert głęboko relaksacyjny przy dźwiękach gongów w pozycji leżącej. Forma żywej medytacji. Bioenergoterapia. Koncert gongów pozwala się zrelaksować, zrównoważyć system emocjonalny, głęboko odetchnąć, zbudować przestrzeń dla swobodniejszego myślenia, rozpuścić wszelkie napięcia, pobudzić do działania, kiedy trzeba.

Janusz Prokopenko
Podróż z refleksologią rozpocząłem kilka lat temu. Zmieniła ona moje życie. Dziś jest nieustanną inspiracją, pasją i czymś niepowtarzalnym. Rodzi podziw, radość, szacunek. I wdzięczność.
Refleksologia jest dla każdego!

Szczegóły

Data:
02 marca
Czas:
10:00 do 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/417635462308298/

Organizator

Izabela Skała-Misztela- TRE , psychoterapia
Strona internetowa:
www.facebook.com/PsychoterapiaTRE/

Miejsce

Jest Lepiej
ul. Wilsona 6, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,śląskie42-200Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.jestlepiej.pl/