Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

THOS pres. / Matti & Craazy (Manchester) / Zakończenie wakacji

30 sierpnia - godz. 16:00 do 31 sierpnia - godz. 02:00

Ostatni weekend Sierpnia będzie obfitował w wyjątkowe wydarzenia. Żeby zakończyć wakacje z przytupem i wyszaleć się przed jesienną nostalgią, zapraszamy do La Playa Częstochowa na kolejną imprezę prezentowaną przez kolektyw The House of Sound. Tym razem zagrają dla Was :

DJ CRAAZY – Po raz pierwszy za konsoleta stanął w 1998 roku. Współpracował jako rezydent z siecią klubów Protector gdzie zaczęła się jego przygoda z muzyka na poważnie.
Po za kończeniu współpracy z Protwctorem Craazy rezydował w Voice Club oraz klubie Sfinks. Przed wyjazdem do UK zagrał w największych Polskich klubach takich jak: Protector Biała, Protector Ostrów Wlkp., Protector Dobramyśl, Protector Wola Krzysztorska, Protector Konary, Protector Prusice, La Bocca w Zgierzu, Piramida Chojęcin, Bravo Gliwice, WZ Wrocław, Dolmel Wrocław, Sfinks Rawicz, Magic Krzyżanowice, Ekwador Manieczki, Gotham Kościan, u boku Światowej oraz Polskiej czołówki Dj-i: ALEX, Krecik, Hazel, Clubbasse, Quiz, Diabllo, Matys, Kris, Skytech, C-Bool, Joy Kitikonti, Reloop, Sander Van Doorn, Rank 1, Steve Murano, Mr X i wielu wielu innych.

Jego sety to spora dawka energii oraz pozytywnych dźwieków muzyki klubowej.
Na terenie Wysp zagrał już chyba w większości dużych miast tj: Manchester, Londyn, Nottingham, Glasgow, Edinburgh, Leeds, Birmingham, Aberdeen,
W roku 2018 i 2019 miał także okazję grać w Holandii dla sieci „Nastrovja” w klubie Magistrat w Hadze.
Przez wielu uważany za najlepszego Polskiego DJ-a w UK. Obecnie jest Exclusive rezydentem najlepszych Polskich imprez na terenie UK czyli We Are Friends Events!

DJ MATTI – Pochodzi z okolic Częstochowy. Od najmłodszych lat interesował się muzyką i sprzętem muzycznym, od 2006 roku sukcesywnie spełnia się w roli DJ’a.

Matti to DJ z wieloletnim stażem na rynku klubowym w Polsce i nie tylko. Znany z energicznych setów wypełnionych klubowymi dźwiękami. Zawsze potrafi dostosować się do panującego klimatu w lokalu i stara się zadowolić każdego klubowicza. W jego setach można usłyszeć sporo gatunków muzyki klubowej od dobrego klasycznego House, Electro czy Trance oraz ich odmiany. Lata doświadczenia słychać w jego technice, dobrze repertuaru

Na przestrzeni lat miał okazję zagrać gościnnie w wielu lokalach w Polsce takich jak: Yorker – Poczesna, Stacja 21 – Cz-wa, Ekwador – Manieczki, Manhattan – Czekanów, ChciagoClub – Broszki, BoraBora – Zawadzkie, BaseClub – Poznań, Mixtura – Poznań, WallStreet – Wrocław, SpeedClub – Rowiska Stare, Rampa – Kartuzy, ColombinaClub – Polanica Zdrój, DonKichot – Cz-wa, Protcetor – Wola Krzysztoporska, X-Club – Góry Mokre, Chic – Poznań, Tomato – Krosno Odrz., Euphoria – Oleśnica, Trio – Tomaszów Maz. oraz na terenie Holandii w takich lokalach jak: Luna, Magistrat, Chez, Teejater czy w UK: Khalesi

Matti jest ex-rezydentem takich lokali jak: Deep Energy (Kowalów Dolny), JankowskaClub (Wola Jankowska), Euforia (Wiercica), Viva (Truskolasy), Vegas (Wójcin).
Miał też okazje zagrać na takich eventach jak: Open Summer Base, Audiolake 7, Audiolake 8, Deep Energy Music Festival, Deep Sound Music Festival, Jura Music Festival, Oksa Festival.

Szczegóły

Start:
30 sierpnia - godz. 16:00
Koniec:
31 sierpnia - godz. 02:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/481685795958612/

Miejsce

La Playa Częstochowa
Kordeckiego 99 42-202 Częstochowa+ Google Map