Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zaburzenia odżywiania? Częstochowa 24/08/2019

24 sierpnia - godz. 18:00 do 20:00

Nie jesteś już sam!
Niezależnie od tego, jaki masz problem z jedzeniem – czy jest to kompulsywne objadanie się, głodzenie, uzależnienie od jedzenia, anoreksja, bulimia, napadowe objadanie się czy nadmiar ćwiczeń fizycznych – mamy rozwiązanie.
Anonimowi Jedzenioholicy są wspólnotą osób, które poprzez dzielenie się doświadczeniem, siłą i nadzieją zdrowieją z kompulsywnego objadania się. Witamy wszystkich, którzy chcą zaprzestać jeść kompulsywnie. Członkowie AJ nie płacą składek ani nie wnoszą opłat; finansujemy się poprzez własne dobrowolne datki, nie ubiegając się, ani nie akceptując dotacji z zewnątrz. AJ nie jest związane z żadną publiczną ani prywatną instytucją, ruchem politycznym, ideologią ani doktryną religijną; nie zajmuje stanowiska wobec spraw spoza Wspólnoty. Naszym celem jest powstrzymanie się od kompulsywnego jedzenia i niesienie posłania zdrowienia tym, którzy jeszcze cierpią.
Choć my, członkowie AJ, różnimy się między sobą i szanujemy te różnice, wszystkich nas jednoczy rozwiązanie wspólnego nam wszystkim problemu.
Jakiejkolwiek natury może być twój problem z jedzeniem, jesteś mile widziany na naszym mityngu, niezależnie od rasy, poglądów, narodowości, religii, tożsamości płciowej, orientacji seksualnej i wszelkich innych cech.
BEZ OPŁAT | BEZ DIET | BEZ WAŻENIA
Adres: Sala teatralna w budynku parafialnym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Kościelna 53/ 63, Częstochowa. Osoba witająca będzie czekać przy wejściu do budynku.
Spotkania odbywają się co tydzień w sobotę o godzinie 18:00.
Pytania prosimy kierować na: aj.czestochowa@gmail.com
lub pod numer 533-088-899

Szczegóły

Data:
24 sierpnia
Czas:
18:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/426854824778180/

Organizator

Anonimowi Jedzenioholicy
Strona internetowa:
www.anonimowijedzenioholicy.org

Miejsce

Sala teatralna w budynku parafialnym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Kościelna 53/ 63, Częstochowa+ Google Map