PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10 tygodni dla zdrowia psychicznego. Holistyczny projekt w Sati Studio.

09 stycznia - godz. 16:00

10 tygodni dla zdrowia psychicznego.

Jest to wyjątkowy projekt… totalnie holistyczny. Jego celem jest praca nad zbudowaniem psychicznego dobrostanu.

Podczas cotygodniowych spotkań poznamy narzędzia, będące wsparciem przy pracy z trzema kluczowymi obszarami, o których warto pamiętać w kontekście zadbania o zdrowie psychiczne lub wychodzenia z mentalnego kryzysu.

Przyjrzyjmy się tym trzem obszarom…

UMYSŁ

Nauczymy się zarządzać swoim umysłem. Będziemy pracować nad obserwacją myśli i zmianą percepcji na wspierającą. Sprawdzimy jak nasz umysł interpretuje otaczającą nas rzeczywistość. Nauczymy się przebywać w pozycji obserwatora. Poszerzymy przestrzeń między bodźcem a reakcją. Wyznaczymy osobisty kierunek i opracujemy drogę, która do niego prowadzi.

EMOCJE

Nauczymy się je dostrzegać, nazywać, szanować, uznawać i uwalniać. Pogłębimy relacje ze sobą, zanurzmy się w tym co jest w nas żywe. Dowiemy się jak ważna jest relacja ze sobą, co to znaczy w praktyce „być swoim przyjacielem”, jak się ze sobą komunikować i jak o siebie zadbać.

CIAŁO

…przede wszystkim skontaktujemy się z nim. Przyjrzymy się temu, jak go słuchać i jak się z nim zintegrować. Ciało wie szybciej niż umysł… sprawdzimy, jak czytać przydatne wskazówki, które nam daje. Doświadczymy medytacji, jogi i technik oddechowych. Zobaczymy też ciało w bardziej fizycznym aspekcie – czyli jaki związek z naszym samopoczuciem ma odżywanie, ruch, dbanie o ciało.

Będzie to 10 tygodni wspólnej, grupowej pracy, która ma przynieść ulgę, dać narzędzia do radzenia sobie w kryzysie oraz utrzymania psychicznego dobrostanu.

Dokładny program zajęć będzie dostępny dla uczestników grupy przed rozpoczęciem projektu.

Kiedy zaczynamy?

9.01.23 w poniedziałek w godz.16.00–17.30 i spotykamy się przez 10 kolejnych tygodni.

Koszt:

590 zł – cały cykl 10 tyg. (ilość miejsc jest ograniczona)

Projekt prowadzi Kasia Czajkowska wraz z gościnnym udziałem wspaniałych specjalistów.

Kasia Czajkowska – trenerka mentalności, pracuje z klientami w sesjach indywidualnych nad budowaniem osobistej skuteczności oraz poprawą jakości życia w obszarach osobistych i zawodowych. Psycholog biznesu, współzałożycielka Sati Studio.

Szczegóły

Data:
09 stycznia
Godzina:
16:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1510521166133123/

Miejsce wydarzenia

Sati Studio
ul.Spadek 9, 42-202 Częstochowa + Google Map