PIĄTEK - 6 PaździernikaSOBOTA - 7 PaździernikaNIEDZIELA - 8 PaździernikaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

14. Urodziny Galerii Jurajskiej | Koncert Viki Gabor i Oskar Cyms

29 września - godz. 15:00 do 30 września - godz. 21:00

Viki Gabor, Oskar Cyms i wiele innych atrakcji na urodzinach Jurajskiej

Koncerty Viki Gabor i Oskara Cymsa, pokazy mody, konkursy i dużo, bardzo dużo tańca, a do tego TIKSHOW, czyli wspólna i wysokozasięgowa zabawa z topowymi influencerami. To tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy na 14. urodziny Galerii Jurajskiej, które organizujemy 29 i 30 września. Koniecznie więc wpiszcie sobie te daty w kalendarz, bo jesteście zaproszeni na naszą imprezę!

Co konkretnie przygotowaliśmy?

W piątek, 29 września, czeka na Was maraton atrakcji, który rozpocznie się już o godzinie 15.00. Nie zabraknie pokazów mody najnowszych kolekcji naszych sklepów, a także prezentacji trendów w makijażu, które zaprezentuje na scenie Inglot.

Niezwykle emocjonująco zapowiada się natomiast TIKSHOW, na który zapraszamy o godz. 16.30. W czasie tego wydarzenia stoczona zostanie „Battle Video”, czyli bitwa na filmiki, które goście naszych urodzin będą mogli przygotować wspólnie z influencerami, a następnie zaprezentować na olbrzymim ekranie.

Te najciekawsze nagrodzone zostaną nie tylko lajkami, ale także nagrodami przygotowanymi przez Jurajską. Filmiki będziecie mieli okazję tworzyć z Ciapurem, Sebastianem Kowalczykiem, Polką, Kingą Kostrzewą oraz Maksimem Litokhinem.

Influencerzy przygotowali dla Was także inne niespodzianki. Wpadając na nasze urodziny będziecie mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych, jakie poprowadzi Sebastian Kowalczyk. Szykuje się też występ Polki.

Na wielki finał przygotowaliśmy dla Was koncert przebojowej Viki Gabor, zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, znanej z takich hitów jak: „Niech mówią”, „Daj znać” czy „Ramię w ramię”. Gwiazda pojawi się u nas z godzinnym muzycznym show, które rozpocznie się o godz. 20.00.

Ogrom atrakcji czeka Was także w sobotę, 30 września. Już od godziny 11.00 na naszej scenie będziecie mogli zobaczyć wyjątkowe pokazy mody, brać udział w konkursach z nagrodami, a także poznać najnowsze trendy, które przedstawi Wam stylistka Ewelina Rydzyńska.

Czeka na Was także kilka odsłon taneczno-akrobatycznego show. Już od godziny 13.35 w kilku odsłonach będziecie mogli zobaczyć popis umiejętności tancerzy i tancerek z Centrum Nauki Tańca „SNAKE DANCE”. Nie zabraknie sporej dawki hip-hopu, jazzu, bachata, dancehall, ale także delikatnego sexy dance, baletu, a nawet akrobatyki.

Sobotnią odsłonę urodzin zakończy natomiast koncert Oskara Cymsa, którego singiel „Daj mi znać” pokrył się złotem, a kolejne, w tym „Niech mówią” i „Na niebie”, podbijają listy przebojów! Na występ zapraszamy o godz. 20.00.

Bądźcie więc koniecznie z nami, bo szykuje się niezła, dwudniowa impreza!

Szczegóły

Początek:
29 września - godz. 15:00
Koniec:
30 września - godz. 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=703023761855716&set=a.451448283679933

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map