PIĄTEK - 26 LutySOBOTA - 27 LutyNIEDZIELA - 28 Luty
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

148. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

20 stycznia - godz. 17:30

W poniedziałek (18.01.2021 r.) nie było warunków do tego by pojeździć na trasie JRG (Jura Race Gravel) by Decathlon Poczesna & Friends. Przez weekend dosypało śniegu 🌨️☃️❄️, a także złapał solidny mróz 🥶 Wały wzdłuż Warty mogą być nieprzejezdne, a już na pewno nie było mowy o tym by w jakikolwiek sposób porywalizować 😉 Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna to jednak inna bajka! Raz, że to wycieczka a nie trening. Dwa, że nic nie ogranicza Nas przy wytyczaniu trasy! 🙂 Dlatego też zapraszamy na środowy przejazd (20.01.2020 r.) 🚵‍♂️🚵‍♀️🚵 Czas i miejsce bez zmian.
Przebieg trasy opublikujemy w późniejszym terminie. Będziemy elastyczni w zależności od warunków pogodowych, bo te mają się teraz podobno znacząco zmienić.
Jest to zbiórka koleżeńska, zatem każdy jedzie na własną odpowiedzialność i ryzyko. Na drogach publicznych należy bezwzględnie przestrzegać przepisów PoRD, a poza nimi zachowywać zdrowy rozsądek.
Pamiętajcie o dobrym oświetleniu 🔦 i kaskach ⛑️! Zalecamy zabrać ze sobą podstawowe narzędzia serwisowe (multitool, łyżki, pompkę) i zapasową dętkę. Co prawda ratujemy się nawzajem, ale zawsze lepiej mieć niż liczyć na innych.
Staramy się, żeby wszyscy dojechali w kontakcie , ale mimo naszych starań, ktoś może gdzieś pobłądzić. Dlatego też przed wyjazdem zalecamy pobrać trasę i wgrać ją do licznika lub na telefon.
Ubiór dostosujcie do aktualnych warunków atmosferycznych.
PozdROWER 💪

Szczegóły

Data:
20 stycznia
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/228213352190943/

Miejsce

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map