PIĄTEK - 5 MarcaSOBOTA - 6 MarcaNIEDZIELA - 7 Marca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

149. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

27 stycznia - godz. 17:30

Śnieg jest już praktycznie wspomnieniem. Przynajmniej ten biały puch, po którym jazda daje nowe i zupełnie inne doznania. Teraz mamy raczej brudy z błota pośniegowego/czapy “śniego-lodu” – czyli liczne utrudnienia. Dużo lepiej prezentuje się “czarny walcowany”, ale nie o to chodzi, by rowerami MTB jeździć wyłącznie po drogach 😉
Z uwago na takie warunki nie zdecydowaliśmy się na poniedziałkowy trening w ramach “Jura Race Gravel by Decathlon Poczesna & Friends” (mimo to kilka osób pojechało! Szacunek dla Was). Środowa wycieczka nie ogranicza nas do sztywnej trasy, więc w zależności od warunków będziemy ją modyfikować.
O ile nie dojdzie do jakiegoś załamania pogody widzimy się jak zawsze na Estakadzie o 17:30. Bezwzględnie pamiętajcie o oświetleniu i kaskach! Ubiór trzeba dobrać adekwatny do warunków atmosferycznych. Warto mieć ze sobą zapasową dętkę i podstawowe narzędzia.
Ślad trasy postaramy się udostępnić najpóźniej w środę rano. Wybaczcie jeżeli częściej niż zwykle zajrzymy na asfalt, ale bezpieczeństwo jest równie ważne jak dobra zabawa.
Jest to zbiórka koleżeńska, zatem każdy jedzie na własną odpowiedzialność i ryzyko. Na drogach publicznych należy bezwzględnie przestrzegać przepisów PoRD, a poza nimi zachować zdrowy rozsądek!

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/409838916908149/

Organizator

Rowerowa Częstochowa
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Rowerowa-Czstochowa-1559437560965521/

Miejsce

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map