PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

155. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

24 marca - godz. 17:30

Pierwsza tej wiosny, a 155. ogółem, Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna 😄 Widzimy się o 17:30 na Estakadzie, skąd ruszamy na Jurajskie bezdroża. Tym razem, o ile nie będzie jakiejś pogodowej katastrofy, wybierzemy się nad Wartę sprawdzić jak życie płynie 😉 Na powrocie zahaczymy zaś o Zieloną Górę i zamkniemy pętelkę. Ślad .gpx trasy: https://www.plotaroute.com/route/1478105?units=km
Najważniejsza zasada jest taka, że razem ruszamy i razem wracamy. Nie zostawiamy się nawzajem w tarapatach. To nie wyścig, więc prosimy żeby na siebie czekać. Gdyby jednak – mimo naszych starań – nie udało się Nam dojechać w pełnym składzie, to najlepiej mieć wgrany w telefon lub licznik ślad trasy, żeby móc wrócić we własnym tempie.
Pamiętajcie o kaskach ⛑️ i oświetleniu 🔦! Warto mieć ze sobą również zapasową dętkę i podstawowe narzędzia serwisowe (łyżki, pompka, multitool) – zwykle ratujemy się nawzajem, ale lepiej nosić niż się prosić.
PS W kilku miejscach będzie możliwy przejazd ścieżką alternatywną, jeśli trasa wyda się za trudna.
PS 2 Jeżeli zostajesz z tyłu, nie bój się krzyknąć “Czekajcie, STOP!” Często z przodu nie widać, że ogon nie nadąża, a naprawdę nie chcemy by ktoś pobłądził. Dlatego jeszcze raz przypominamy o pobraniu śladu.

Szczegóły

Data:
24 marca
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/898158550753547/

Miejsce

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map