PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

163. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

19 maja - godz. 17:30

Środa bez roweru? Nie ma opcji! Zapraszamy na 163. Rowerową Środę. Spotykamy się o 17:30 na Estakadzie, pod drogerią R…n, by pokręcić się trochę po okolicznych bezdrożach. Ślad trasy opublikujemy w późniejszym terminie.
Dobrze, aby każdy ślad trasy pobrał sobie zawczasu i miał wgrany w licznik lub na telefon (za pomocą aplikacji np. Locus Map można śledzić cały przebieg trasy na bieżąco). Staramy się ruszać i wracać razem, ale w razie gdyby ktoś jednak gdzieś odłączył się od grupy miał ślad trasy.
Prosimy pamiętać o kaskach i oświetleniu. Warto zabrać ze sobą również podstawowe narzędzia serwisowe oraz zapasową dętkę. Co prawda zawsze ratujemy się nawzajem, ale lepiej mieć swoje niż liczyć na szczęście.
Dochodzą Nas słuchy, że niektórzy mają obawy żeby spróbować ruszyć na środę, bo rzekomo poziom jest jakiś bardzo wysoki. Nie jest to prawda. Musimy rozwiać wątpliwości – żaden z nas nie jest nawet w połowie zawodowcem, każdy z nas traktuje rower jak hobby i co prawda prezentujemy różną formę, ale w środę zawsze ktoś na kogoś czeka. Zawsze można też wymienić się numerem telefonu lub inną formą kontaktu, jeżeli boi się, że może nie podołać za grupą. Im liczniejsza grupa się zbierze, tym większe prawdopodobieństwo, że uda się zebrać grupkę, w której można pokonywać trasę w idealnym dla siebie tempie. Nawet jak rozjeżdżamy się na trasie, co się zdarza, to czekamy na siebie.
Dlatego też zapraszamy stałych bywalców jak i tych, którzy się jeszcze wahają 🙂

Szczegóły

Data:
19 maja
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/485619236091399/

Organizator

Rowerowa Częstochowa
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Rowerowa-Czstochowa-1559437560965521/

Miejsce

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map