PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

166. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

09 czerwca - godz. 17:30

W środę – jak co tydzień – ruszamy w teren na 166. Rowerową Środę z Decathlon Częstochowa Poczesna! 🙂 Widzimy się tradycyjnie o 17:30 pod Estakadą!
Pamiętajcie o kaskach i oświetleniu! Warto zabrać ze sobą podstawowe narzędzia serwisowe oraz zapasową dętkę! 🙂 Co prawda zwykle można liczyć na pomoc kolegów​​​,​​​ ale “lepiej nosić niż się prosić” 😉
Staramy się ruszać i wracać razem​​​,​​​ ale jeżeli taka będzie wola zgromadzonych możemy na starcie podzielić się na grupy​​​,​​​ żeby każdy był zadowolony. Zobaczymy kto przyjdzie i jak liczna będzie grupa.
Projekt trasy przedstawia się następująco: https://www.plotaroute.com/route/1579918?units=km
Pojedziemy najpierw wałem wzdłuż Warty​,​ następnie kawałek szlakiem olsztyńskim​,​ przez Kamienne Górki na Biskupice​,​ skąd czeka nas długi zjazd​,​ a następnie podjazd do Zaborza. Z Zaborza przez Rajczykowiznę i Baranowiznę na Poraj. Z Poraja żółtym rowerowym nad Samul i przez Wrzosową na drugą stronę DK 1 koło Decathlonu. Powrót polami z ostatnim akcentem skrajem Kamionki.
Dobrze by było go pobrać i wgrać do licznika lub do smartfona (np. za pomocą aplikacji Locus Map)​​​,​​​ żeby w razie “w” nie pogubić się kiedy koledzy znikną nam za zakrętem.
Do zobaczenia! PS Pamiętajcie​​​,​​​ że zbiórka ma charakter koleżeński​​​,​​​ więc każdy bierze udział na własną odpowiedzialność. Na drogach publicznych prosimy o przestrzeganie przepisów PoRD​​​,​​​ a na bezdrożach zachować zdrowy rozsądek. W końcu to nie zawody! Nie będzie medali 😉
Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na fotkach i materiałach wideo w serwisach społecznościowych.

Szczegóły

Data:
09 czerwca
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/285390616665432/

Organizator

Rowerowa Częstochowa
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Rowerowa-Czstochowa-1559437560965521/

Miejsce

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map