PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

169. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

30 czerwca - godz. 17:30

W środę tradycyjnie zabieramy ze sobą rowerki na szerokich gumach i ruszamy w teren 🙂 Spotykamy się o 17:30 na Estakadzie. Gdzieś koło 17:45 będziemy na Legionów​,​ więc tutaj mogą dołączyć osoby z północnych rejonów miasta.
Projekt trasy na 169. Rowerową Środę z Decathlon Częstochowa Poczesna przedstawia się następująco:
https://www.plotaroute.com/route/1602329?units=km
Pamiętajcie o kaskach i oświetleniu! Warto zabrać ze sobą podstawowe narzędzia serwisowe oraz zapasową dętkę! 🙂 Co prawda zwykle można liczyć na pomoc kolegów​​​​​​,​​​​​​ ale “lepiej nosić niż się prosić” 😉
Staramy się ruszać i wracać razem​​​​​​,​​​​​​ ale jeżeli taka będzie wola zgromadzonych możemy na starcie podzielić się na grupy​​​​​​,​​​​​​ żeby każdy był zadowolony. Zobaczymy kto przyjdzie i jak liczna będzie grupa.
Będzie kilka fajnych hopek​,​ ale dla przeciwwagi będą przeplatane szybkimi odcinkami po płaskim. Każdy po pokonaniu trasy powinien być naprawdę zadowolony​,​ w co gorąco wierzymy!
Dobrze by było pobrać ślad i wgrać do licznika lub do smartfona (np. za pomocą aplikacji Locus Map)​​​​​​,​​​​​​ żeby w razie “w” nie pogubić się kiedy koledzy znikną nam za zakrętem.
Do zobaczenia!
Zbiórka ma charakter koleżeński​​​​​​,​​​​​​ więc każdy bierze udział na
własną odpowiedzialność. Na drogach publicznych prosimy o przestrzeganie przepisów PoRD​​​​​​,​​​​​​ a na bezdrożach zachować zdrowy rozsądek. W końcu to nie zawody! Nie będzie medali 😉
Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na fotkach i materiałach wideo w serwisach społecznościowych na portalach Decathlon Poczesna i Rowerowa Częstochowa.

Szczegóły

Data:
30 czerwca
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/210756907575590/

Miejsce

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map