PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe – Częstochowa Filharmonia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

175. Częstochowska Masa Krytyczna

29 października - godz. 18:00 do 20:00

Już w tym tygodniu, w piątek (29.10.2021 r.), odbędzie się przejazd w ramach 175. Częstochowska Masa Krytyczna ☺️ Tym razem zamanifestujemy obecność rowerzystów na ulicach Tysiąclecia, Wyczerp-Aniołowa oraz Północy.
PS Dostajemy od Was wiele uwag w zakresie błędów nowych inwestycji dotyczących infrastruktury rowerowej w mieście. Sami również nie jesteśmy ślepi i widzimy te niedociągnięcia. Staramy się jednak bez zbędnego szumu medialnego i podgrzewania emocji zwracać uwagę i wskazywać co wypadałoby poprawić. Jesteśmy jednocześnie świadomi, że niektóre rozwiązania są bardzo niedogodne, ale przy obecnych remontach cierpią wszyscy uczestnicy ruchu – piesi, kierowcy i rowerzyści. Oby te rozwiązania faktycznie były czasowe, chociaż – jak mawia polskie porzekadło – najtrwalsze są prowizorki. Nie chcemy jednak uczestniczyć w żadnym sporze o charakterze politycznym.
Pragniemy zwrócić uwagę, że najbliższa masa krytyczna odbędzie się już po zmroku! W tym okresie oprócz kasków ⛑️, wymagane jest również oświetlenie 🔦, a mile widziane również odblaski. Nikt nie jest nieśmiertelny, a jedyne co możemy zrobić dbając o własne bezpieczeństwo, to stać się bardziej widocznymi!!
Nie bądź jak Batman 🦇 i nie kryj się w mroku ⚫ Błyszcz jak gwiazda 🌟 na nocnym niebie! Daj się zauważyć i żyj 🙂
Na przejazd zapraszamy w imieniu własnym, Częstochowska Masa Krytyczna jak i obecnego partnera Decathlon Częstochowa Poczesna ☺️
PS Do piątku zostało jeszcze trochę czasu, ale już 27.10 można wyskoczyć na rower i pokręcić razem z nami po lokalnych bezdrożach na 185. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna ☺️
PozdROWER
—-

Szczegóły

Data:
29 października
Godzina:
18:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2128233143995540/

Miejsce wydarzenia

Plac Władysława Biegańskiego
Plac Władysława Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map