PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

180. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

15 września - godz. 17:30

Jak co środę planujemy rundkę po okolicznych bezdrożach 🚵. Zapraszamy na wspólny przejazd!
Ostatnio było bardzo sporo podjazdów na Jurze, a w tym tygodniu pojedziemy raczej płasko i w nieco innym kierunku, a to dlatego, że sporo osób szykuje się do mocnej gonki na Koszęcińskich Szutrach w sobotę i nie chcemy się ujechać zanadto. Mamy nadzieję, że mimo tego trasa przypadnie Wam do gustu 😄
Dla chętnych dwie grupy:
👉 grupa treningowa 🔥 Tutaj zawsze możesz liczyć, że koledzy będą się nawzajem nakręcać, zatem tętno skoczy prawdopodobnie nie raz 😉
👉 grupa wycieczkowa 👼 Jeśli przyjemność z jazdy przedkładasz nad trening, ta grupa jest dla Ciebie. Oglądajcie się na siebie, żeby nikt nie został sam.
Ślad trasy przedstawia się następująco: https://www.plotaroute.com/route/1690076?units=km
Liczysz na solidny trening​,​ czy chcesz się po prostu przejechać w gronie pozytywnie zakręconych osób? Bez względu na motywację​,​ dołącz do Nas! Im będzie Nas więcej​,​ tym łatwiej będzie dobrać grupę adekwatną do Twoich preferencji!
Ci którzy liczą na trening ruszą mocno z kopyta​,​ a łydka pewnie będzie płonąć. Chcesz się z nimi zabrać? Droga wolna! Pokaż na co Cię stać!
Tym niemniej​,​ jeżeli nie masz chęci na trening i liczysz na wycieczkę​,​ pamiętaj​,​ że nie musisz gonić czołówki. Pozostali pokręcą luźną nóżką​,​ a w razie “w” każdy ma dostęp do śladu trasy w formacie .gpx​,​ który może pobrać na swój licznik​/​telefon.
Niezależnie od tego na co się zdecydujesz​,​ wszyscy widzimy się na mecie 🙂
Podstawowe zasady:
1) zadbaj o to, żeby Twój rower był sprawny technicznie!
2) zawsze weź kask i oświetlenie. Bez względu na to czy dzień jest długi, czy krótki, zawsze może wydarzyć się coś, co spowoduje, że wrócimy po ciemnicy.
3) warto mieć ze sobą podstawowe narzędzia naprawcze oraz zapasową dętkę. Co prawda zwykle możemy liczyć na wzajemną pomoc, ale najlepiej samemu być gotowym na wszystko.
4) to czy jedziemy w jednej, czy w dwóch lub więcej grupach oraz jakie mamy tempo, zależy od tego jak jadą uczestnicy. To WY tworzycie Rowerowe Środy i to WY wpływacie na ich klimat! Część osób liczy na solidny wycisk i trudno mieć do nich o to pretensje. Chcą? Niech jadą! Reszta może kręcić swoje i cieszyć się klimatem kapitalnej wycieczki! Pamiętajcie, żeby z góry jasno określić czego oczekujecie i zakomunikować pozostałym. Jeśli decydujesz się gonić czołówkę, nie mniej pretensji, kiedy odpadniesz.
5) wgraj sobie ślad .gpx przed startem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nigdy nie zabłądzisz! Co prawda
6) po jeździe mamy spotkanie integracyjne. Z uwagi na to warto zabrać ze sobą jakieś suche ciuchy na zmianę.

Szczegóły

Data:
15 września
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/252943660168862/

Miejsce

Plac Bieganskiego
Biegańskiego 39, 42-217 Częstochowa + Google Map