PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Kabaret STAND UP Igor Kwiatkowski – w premierowym programie – Tylko śmiech nas ocali
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

186. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

03 listopada - godz. 17:30

No i pogoda nam się trochę skiepściła. Po fantastycznym zakończeniu października, na początku listopada przyszła typowa jesienna szaruga. Być może uda nam się jednak trafić w jakieś okienko pogodowe. Projekt trasy pod linkiem: https://www.plotaroute.com/route/1737465?units=km [Przy pobieraniu na urządzeniu mobilnym (np. smarfon) zaleca się wkleić link do przeglądarki​,​ ponieważ w domyślnej zdarza się wywalać błąd przy próbie pobrania].
Żeby zadowolić jak największą liczbę pasjonatów dwóch kółek przewidujemy podział na jadącą w wysokim tempie grupę treningową oraz grupę jadącą w tempie umiarkowanym​,​ która podczas jazdy lubi wymienić też kilka zdań między sobą. Wszyscy na końcu lądujemy na spotkaniu integracyjnym​,​ na którym wszyscy są mile widziani​,​ ale nikogo nie przymuszamy 😃
Startujemy o 17:30 z centrum miasta – Placu Biegańskiego! 🙂
—–
Dla chętnych dwie grupy:
👉 grupa treningowa 🔥 Tutaj zawsze możesz liczyć​​​​,​​​​ że koledzy będą się nawzajem nakręcać​​​​,​​​​ zatem tętno skoczy prawdopodobnie nie raz 😉
👉 grupa druga 👼 Jeśli przyjemność z jazdy przedkładasz nad trening​​​​,​​​​ ta grupa jest dla Ciebie. Oglądajcie się na siebie​​​​,​​​​ żeby nikt nie został sam.
Liczysz na solidny trening​​​​​,​​​​​ czy chcesz się po prostu przejechać w gronie pozytywnie zakręconych osób? Bez względu na motywację​​​​​,​​​​​ dołącz do Nas! Im będzie Nas więcej,​​​​ tym łatwiej będzie dobrać grupę adekwatną do Twoich preferencji!
—–
Podstawowe zasady:
1) zadbaj o to, żeby Twój rower był sprawny technicznie!
2) zawsze weź kask i oświetlenie. Bez względu na to czy dzień jest długi, czy krótki, zawsze może wydarzyć się coś, co spowoduje, że wrócimy po ciemnicy.
3) warto mieć ze sobą podstawowe narzędzia naprawcze oraz zapasową dętkę. Co prawda zwykle możemy liczyć na wzajemną pomoc, ale najlepiej samemu być gotowym na wszystko.
4) to czy jedziemy w jednej, czy w dwóch lub więcej grupach oraz jakie mamy tempo, zależy od tego jak jadą uczestnicy. To WY tworzycie Rowerowe Środy i to WY wpływacie na ich klimat! Część osób liczy na solidny wycisk i trudno mieć do nich o to pretensje. Chcą? Niech jadą! Reszta może kręcić swoje i cieszyć się klimatem kapitalnej wycieczki! Pamiętajcie, żeby z góry jasno określić czego oczekujecie i zakomunikować pozostałym. Jeśli decydujesz się gonić czołówkę, nie mniej pretensji, kiedy odpadniesz.
5) wgraj sobie ślad .gpx przed startem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nigdy nie zabłądzisz!
6) po jeździe mamy spotkanie integracyjne. Z uwagi na to warto zabrać ze sobą jakieś suche ciuchy na zmianę.

Szczegóły

Data:
03 listopada
Godzina:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/188037170172715/

Miejsce wydarzenia

Plac Władysława Biegańskiego
Plac Władysława Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map