PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Dobrze się kłamie – spektakl komediowy Częstochowa 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

195. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna

05 stycznia - godz. 17:30

Pogoda w pierwszym tygodniu roku 2022 nie rozpieszcza. Od poniedziałku mży lub pada praktycznie non stop. Jeśli jednak uda się trafić w okienko pogodowe i nie będzie padać​,​ to w środę 05​/​01​/​2022 r. spróbujemy ruszyć na pierwszą w Roku Pańskim 2022 Rowerową Środę z Decathlon Częstochowa Poczesna! 🙂 Jeżeli jednak z nieba będzie się sączyć​,​ to przełożymy debiut na kolejny tydzień.
Startujemy o 17:30 z Placu Biegańskiego.
Projekt trasy przedstawia się następująco: https://www.plotaroute.com/route/1780928?units=km
Przy pobieraniu na urządzeniu mobilnym (np. smarfon) zaleca się wkleić link do przeglądarki​​​​​,​​​​​ ponieważ w domyślnej zdarza się wywalać błąd przy próbie pobrania.
Weźcie też coś na przebranie jeśli planujecie po wszystkim integracje 🙂 O kaskach chyba wspominać nie trzeba​​,​​ bo to podstawa!
Żeby zadowolić jak największą liczbę pasjonatów dwóch kółek przewidujemy podział na jadącą w wysokim tempie grupę treningową oraz grupę jadącą w tempie umiarkowanym​​​​,​​​​ która podczas jazdy lubi wymienić też kilka zdań między sobą. Wszyscy na końcu lądujemy na spotkaniu integracyjnym​​​​,​​​​ na którym wszyscy są mile widziani​​​​,​​​​ ale nikogo nie przymuszamy 😃
—–
Dla chętnych dwie grupy:
👉 grupa treningowa 🔥 Tutaj zawsze możesz liczyć​​​​,​​​​ że koledzy będą się nawzajem nakręcać​​​​,​​​​ zatem tętno skoczy prawdopodobnie nie raz 😉
👉 grupa druga 👼 Jeśli przyjemność z jazdy przedkładasz nad trening​​​​,​​​​ ta grupa jest dla Ciebie. Oglądajcie się na siebie​​​​,​​​​ żeby nikt nie został sam.
Liczysz na solidny trening​​​​​,​​​​​ czy chcesz się po prostu przejechać w gronie pozytywnie zakręconych osób? Bez względu na motywację​​​​​,​​​​​ dołącz do Nas! Im będzie Nas więcej,​​​​ tym łatwiej będzie dobrać grupę adekwatną do Twoich preferencji!
—–
Podstawowe zasady:
1) zadbaj o to, żeby Twój rower był sprawny technicznie!
2) zawsze weź kask i oświetlenie. Bez względu na to czy dzień jest długi, czy krótki, zawsze może wydarzyć się coś, co spowoduje, że wrócimy po ciemnicy.
3) warto mieć ze sobą podstawowe narzędzia naprawcze oraz zapasową dętkę. Co prawda zwykle możemy liczyć na wzajemną pomoc, ale najlepiej samemu być gotowym na wszystko.
4) to czy jedziemy w jednej, czy w dwóch lub więcej grupach oraz jakie mamy tempo, zależy od tego jak jadą uczestnicy. To WY tworzycie Rowerowe Środy i to WY wpływacie na ich klimat! Część osób liczy na solidny wycisk i trudno mieć do nich o to pretensje. Chcą? Niech jadą! Reszta może kręcić swoje i cieszyć się klimatem kapitalnej wycieczki! Pamiętajcie, żeby z góry jasno określić czego oczekujecie i zakomunikować pozostałym. Jeśli decydujesz się gonić czołówkę, nie mniej pretensji, kiedy odpadniesz.
5) wgraj sobie ślad .gpx przed startem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nigdy nie zabłądzisz!
6) po jeździe mamy spotkanie integracyjne. Z uwagi na to warto zabrać ze sobą jakieś suche ciuchy na zmianę. 

Szczegóły

Data:
05 stycznia
Godzina:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/334974181586670/

Miejsce wydarzenia

Plac Władysława Biegańskiego
Plac Władysława Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map