PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

212. Rowerowa Środa #RŚ

11 maja - godz. 17:30

Połowa maja, to okres, w którym nawet Ci, którzy zimą mają rozbrat z rowerem, wyciągają go z zakamarków i ruszają podbija okolicę! 😉 Dla nas to dzień jak co dzień, aczkolwiek w tak wiosennych okolicznościach przyrody kręci się jakoś przyjemniej! 🙂

Bez względu na to, czy rowerem śmigasz sezonowo, czy jeździsz cały rok, zapraszamy na wspólne kręcenie po okolicznych bezdrożach już na najbliższą – 212. – Rowerową Środę!

Start 📆 11/05/2022 r. ⏲️ o 17:30 📍 na Placu Biegańskiego!

Ślad trasy udostępniony będzie w późniejszym czasie, z uwago na fakt, że poziom trudności trasy staramy się dobierać adekwatnie do warunków atmosferycznych.
Link do trasy umożliwi pobranie śladu w formacie .gpx.

UWAGA! Jeśli przy pobieraniu na urządzeniu mobilnym wyskakuje błąd, wklej link do przeglądarki internetowej, np. Google Chrome).

Zapraszamy serdecznie! 🙂

Przewidziany podział na dwie grupy:
🏁 Grupa SPORT – tempo treningowe, raczej nikt na nikogo nie czeka, każdy sprawdza swoją aktualną dyspozycję
🏕️ Grupa ADVENTURE – tempo zróżnicowane. Jest wyznaczony pilot, do którego powinno się dostosowywać. To on decyduje o tempie w danym momencie. Po trudniejszych odcinkach czekamy aż wszyscy się odliczą.

Podsumowując, spotykamy się w środę na Placu Biegańskiego o 17:30.
Tam się liczymy i dzielimy, a to Ty decydujesz, gdzie danego dnia się widzisz! Przewidujemy podział na 2: 👇

➡️ grupa SPORT 🏁. Grupa dedykowana jest raczej dla zaawansowanych rajderów lub tych, którzy chcą się sprawdzić. Tutaj nie ma miękkiej gry! Zwykle ogień 🔥 jest niemalże od startu do samej mety. Wzajemna rywalizacja to coś co napędza tą grupę. W grupie tej nie ma przypisanego „lidera”. Najszybsi uciekają, reszta ich goni. Czołówka rzadko kiedy ogląda się za siebie, więc może się okazać, że zostaniesz sam daleko za jej plecami! Niewykluczone, że grupa ta podzieli się na trasie w sposób naturalny na mniejsze grupki. Chłopaki uciekli za bardzo? Możesz jechać solo, albo poczekać na grupę ADVENTURE!

➡️ grupa ADVENTURE 🏕️. Przygoda i radość z jazdy to najważniejsze, co niesie ze sobą rower. Jeśli też przedkładasz dobrą zabawę nad wyniki sportowe, ta grupa jest dla Ciebie. Dedykowana dla średnio zaawansowanych jeźdźców, ale odnajdą się w niej jeźdźcy zaawansowani, którzy szukają odskoczni od treningu i po prostu chcą na luzie trochę pokręcić, oraz początkujący, którzy chcą podnieść sobie poprzeczkę. Czasem warto przycisnąć nieco mocniej, ale często warto też przystanąć na jakąś klimatyczną fotkę 📸. W tej grupie przypisany jest „lider”/”pilot” i to on decyduje o tym czy przyśpieszamy czy zwalniamy, czy też stajemy i czekamy na ogon lub robimy fotkę. Jadąc w tej grupie pilnuj „lidera”, nie nadawaj tempa i nie rozrywaj grupy. Jeżeli uważasz, że jest za wolno, to następnym razem zapraszamy do grupy SPORT. Innymi słowy, jeżeli decydujesz się na start w tej grupie, musisz zważać na innych i oglądać się za siebie.

Bez względu, na to w której grupie zdecydujesz się jechać, pamiętaj o kasku ⛑️ i oświetleniu 🔦. Po drodze – nawet podczas najdłuższych dni – może przytrafić się jakaś niespodziewana przygoda, która opóźni powrót. Zawsze warto zabrać ze sobą także podstawowe narzędzia serwisowe 🔧oraz zapasową dętkę.

#rowerowasroda #rowerowesrody #rs #rowerowaczestochowa #rc #RŚ

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
17:30
https://www.facebook.com/events/527551452319714/

Miejsce wydarzenia

Plac Biegańskiego