PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

236. Rowerowa Środa

2 listopada, 2022 - godz. 17:30

Listopad (? 02.11.2022 r.) rozpoczynamy od 236. Rowerowej Środy. Spotkamy się o ⏲️ 17:30 na ? Placu Biegańskiego ? i ruszamy na lokalne bezdroża ? W całości poruszać się będziemy po zmroku, więc pamiętajcie o tym żeby naładować lampki ?. Warto zabrać ze sobą podstawowe narzędzia ? i zapasową dętkę. Ślad trasy będzie podany na ostatnią chwilę na stronie wydarzenia ?️

Planujemy start w dwóch grupach, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.
? Grupa SPORT ? nastawiona na trening;
? Grupa ADVENTURE ?️ nastawiona na przygodę;

Pamiętajcie o oświetleniu ? i cieplejszym ubiorze! ? Zabierzcie tez dobry humor! ?
—-
Spotykamy się w środę ? 02/11/2022 r. o ⏰ 17:30 na ? Placu Biegańskiego. Tam się liczymy i dzielimy, a to Ty decydujesz, gdzie danego dnia się widzisz!
Przewidujemy podział na 2 grupy: ?
➡️ grupa SPORT ?. Grupa dedykowana jest raczej dla zaawansowanych rajderów lub tych, którzy chcą się sprawdzić. Tutaj nie ma miękkiej gry! Zwykle ogień ? jest niemalże od startu do samej mety. Wzajemna rywalizacja to coś co napędza tą grupę. W grupie tej nie ma przypisanego „lidera”. Najszybsi uciekają, reszta ich goni. Czołówka rzadko kiedy ogląda się za siebie, więc może się okazać, że zostaniesz sam daleko za jej plecami! Niewykluczone, że grupa ta podzieli się na trasie w sposób naturalny na mniejsze grupki. Chłopaki uciekli za bardzo? Możesz jechać solo, albo poczekać na grupę ADVENTURE!

➡️ grupa ADVENTURE ?️. Przygoda i radość z jazdy to najważniejsze, co niesie ze sobą rower. Jeśli też przedkładasz dobrą zabawę nad wyniki sportowe, ta grupa jest dla Ciebie. Dedykowana dla średnio zaawansowanych jeźdźców, ale odnajdą się w niej jeźdźcy zaawansowani, którzy szukają odskoczni od treningu i po prostu chcą na luzie trochę pokręcić, oraz początkujący, którzy chcą podnieść sobie poprzeczkę. Czasem warto przycisnąć nieco mocniej, ale często warto też przystanąć na jakąś klimatyczną fotkę ?. W tej grupie przypisany jest „lider”/”pilot” i to on decyduje o tym czy przyśpieszamy czy zwalniamy, czy też stajemy i czekamy na ogon lub robimy fotkę. Jadąc w tej grupie pilnuj „lidera”, nie nadawaj tempa i nie rozrywaj grupy. Jeżeli uważasz, że jest za wolno, to następnym razem zapraszamy do grupy SPORT. Innymi słowy, jeżeli decydujesz się na start w tej grupie, musisz zważać na innych i oglądać się za siebie.
—-
Chwilowo zawieszona
➡️ Grupa TRIP ?. Grupa nastawiona na relaks, w której powinien poradzić sobie każdy – nawet początkujący pasjonat rowerów. Trasy są prostsze i krótsze niż w pozostałych grupach, ale staramy się przy tym by nadal mogły cieszyć oko, sprawiać satysfakcję z ich pokonania i by odkrywały uroki najbliższej okolicy. Grupa również ma lidera/przewodnika i należy się go trzymać.

Bez względu, na to w której grupie zdecydujesz się jechać, pamiętaj o kasku ⛑️ i oświetleniu ?. Po drodze – nawet podczas najdłuższych dni – może przytrafić się jakaś niespodziewana przygoda, która opóźni powrót. Zawsze warto zabrać ze sobą także podstawowe narzędzia serwisowe ?oraz zapasową dętkę.

#rowerowasroda #rowerowesrody #rs #rowerowaczestochowa #rc #RŚ

Szczegóły

Data:
2 listopada, 2022
Godzina:
17:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1103526863860678/

Miejsce wydarzenia

Plac Władysława Biegańskiego
Plac Władysława Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map