PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

32 Finał WOŚP support by Robert Jasiak

28 stycznia - godz. 18:00

Z ogromną radością pragnę podzielić się z Wami niezwykłą historią, która już kolejny rok z rzędu wypełnia moje serce dumą i radością. Z wielką pasją i oddaniem, jako wolontariusz, włączam się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku obchodzi swoją 32. edycję.

W ramach tego niezwykłego przedsięwzięcia, którego celem jest niesienie pomocy potrzebującym, będę ponownie zbierał środki do wirtualnej puszki. Wierzę, że dzięki Waszej hojności uda nam się osiągnąć wyznaczony cel, który w tym roku brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Od 32 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieustannie zdobywa serca i zaufanie ludzi dobrej woli. W ciągu poprzednich 31 finałów udało się zebrać blisko 2 miliardy złotych, które zostały przeznaczone na zakup imponującej liczby 71,5 tysiąca urządzeń medycznych. To nie tylko liczby, to konkretne działania, które zmieniają życie wielu osób.

Dlatego też, z całego serca zachęcam Was do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy, do wrzucenia choćby symbolicznej kwoty do wirtualnej puszki. Razem tworzymy potężną falę pomocy, która dociera do tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Pamiętajmy, że każdy grosz ma ogromne znaczenie, a wspólnymi siłami możemy zdziałać naprawdę wiele.

Niech ta 32. edycja WOŚP stanie się kolejnym krokiem ku zdrowiu, nadziei i wsparciu dla tych, którzy borykają się z trudnościami. Razem gramy dla dzieci i dorosłych, dla lepszej przyszłości, dla zdrowia i dobra wszystkich naszych bliźnich. Dziękuję z góry za Waszą wielką życzliwość i otwarte serca. Wspólnie tworzymy coś wyjątkowego!

Link do wirtualnej puszki:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/latawenufu

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1053963415653283

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map