PIĄTEK - 14 CzerwcaSOBOTA - 15 CzerwcaNIEDZIELA - 16 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

5 urodziny oraz 200 edycja ParkRun

08 czerwca - godz. 09:00

- -

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie parkrun. W tę sobotę świętujemy 5 urodziny naszej lokalizacji. Zapraszamy wszystkich stałych bywalców, sympatyków oraz debiutantów, którzy chcą rozpocząć przygodę z parkrun. W planach mamy słodkości oraz tradycyjne ognisko po pokonaniu naszego dystansu. Dajemy ogień oraz wspaniałą atmosferę, a uczestników prosimy o przyniesienie jedzenia, które chcą na tym ogniu przygotować.
parkrun polega na pokonaniu dystansu 5 km biegnąc, truchtając bądź maszerując w zależności od zaawansowania biegowego. Nie ma żadnego limitu czasowego aby tego dokonać – czekamy na każdego uczestnika.
parkrun to bezpłatny bieg z pomiarem czasu. Wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji na stronie www.parkrun.pl, wydrukować kod uczestnika i pojawić się z nim na starcie. Korzystając z kodu uczestnika można wziąć udział w każdy spotkaniu parkrun, w każdej lokalizacji na świecie.
parkrun to bieg, na którym nikt nie jest ostatni. Podczas każdej edycji na końcu stawki znajduje się osoba zamykająca bieg. Jej zadaniem jest motywowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo biegaczy.
parkrun to bieg w pełni realizowany przez wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizacji spotkania. Bardzo satysfakcjonująca sprawa…. 

Szczegóły

Data:
08 czerwca
Godzina:
09:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/310925732070112

Miejsce wydarzenia

Las Aniołowski
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska + Google Map