PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

7. edycja akcji ,,Charytatywnie dla zwierząt”

25 listopada, 2022 do 20 grudnia, 2022

Już jutro rozpocznie się 7. edycja akcji ,,Charytatywnie dla zwierząt”. Jej celem jest wsparcie częstochowskiego schroniska oraz pomoc stowarzyszeniom i fundacjom działającym na rzecz zwierząt w mieście. Zbiórka karmy i akcesoriów potrwa do 20 grudnia.

Akcja służy zebraniu wszystkiego, co może przydać się zwierzakom – chodzi więc o koce, poduchy, karmy, makarony, jedzenie w puszkach z długim terminem ważności, ale także leki i akcesoria dla zwierząt.

Zbiórka potrwa do 20 grudnia – do tego dnia można dostarczać ,,fanty” dla potrzebujących, częstochowskich zwierzaków. W tym roku głównym miejscem zbiórki jest siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego przy al. Niepodległości 30. Jeśli jednak z transportem rzeczy wystąpiłby problem, to organizatorzy zachęcają do kontaktu pod numerem 662 513 922.

Akcja ,,Charytatywnie dla zwierząt” została objęta honorowym patronatem Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Organizatorami są: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa i Młodzieżowa Rada Miasta Częstochowy.

Szczegóły

Początek:
25 listopada, 2022
Koniec:
20 grudnia, 2022
Witryna internetowa:
https://www.czestochowa.pl/charytatywnie-dla-zwierzat

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map