PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Abelard Giza STAND UP Program pt. ZAODRZE Częstochowa

25 stycznia - godz. 19:00

Abelard Giza Urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 30”, „Piniata” oraz serialu „Kryzys”.
Bilety do 60zł – Abelard Giza STAND UP Program pt. ZAODRZE Częstochowa
 Aktualnie jeździ z programem „ZAODRZE”. + wystąpi również – Kuba Śliwka + Janusz Pietruszka  BILETY: od 60 PLN WAŻNE!  Zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce oraz regulamin obiektu w którym odbywa się wydarzenie: Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do przyniesienia wypełnionego i podpisanego „OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA WYDARZENIA” , które można pobrać poniżej klikając w przycisk „oświadczenie” Odmowa złożenia oświadczenia jest równoznaczna z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu, przy czym bilet nie podlega zwrotowi. Bilety – http://bityl.pl/723Bj
Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu obiektu oraz do zasłaniania nosa i ust maseczką ochronną podczas całego wydarzenia.

Szczegóły

Data:
25 stycznia
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/723Bj

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Strona internetowa:
https://www.filharmonia.com.pl/