PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

AcroYoga i Masaż Tajski – Warsztaty w Częstochowie

26 listopada, 2022 - godz. 10:00 do 18:00

Warsztaty 26 listopada będą wprowadzeniem do podstaw AcroYogi i Tradycyjnego Jogicznego Masażu Tajskiego. Spodziewajcie się warsztatów pełnych ruchu, czucia, interakcji i kontaktu, na których podzielimy się cennymi doświadczeniami w pracy z ciałem i partnerem.

Zajęcia poprowadzimy w oparciu o ulubione ćwiczenia z różnych dyscyplin, m.in: z acroyogi, acrobalance, movementu, play-fight i masażu tajskiego. Trening będzie rozwijał naszą koordynację i zwinność, siłę i elastyczność oraz uważność. Ponieważ AcroYoga to sport opierający się na zaufaniu i współpracy, dużą wagę przywiązujemy do integracji grupy, wzajemnego szacunku i dobrego kontaktu.

„AcroYoga w inspirujący sposób łączy ze sobą kilka elementów: mądrość jogi, dynamikę akrobatyki oraz delikatność masażu. To pełna wrażliwości wymiana, która pozwala nam pogłębiać zaufanie do siebie, partnera oraz przestrzeni. Otwiera zmysły, rozwija empatię i umiejętność komunikacji, buduje stabilność, jednocześnie wzmacnia i rozluźnia. Tworzy harmonię. Pozwala zintegrować emocje i ciało, poszerzyć świadomość, wzbić się wysoko i doświadczyć tego, jak niemożliwe staje się możliwe. Sprawia, że nasze ciało staje się pełne życiowej energii. Daje wolność. Potrafi zatrzymać czas, byśmy mogli poczuć czystą radość płynącą z nieskrępowanego bycia tu i teraz. Jest piękna. I za to właśnie ją kochamy!”

Na te warsztaty możesz zabrać ze sobą syna, matkę, brata, babkę, przyjaciela lub sąsiadkę.

Serdecznie zapraszamy ?
Weronika i AcroTribe oraz Jamama Joga

PROWADZĄCY:
Weronika Tyrpa sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe z acroyogi, masażu i terapii manualnych prowadzi w Polsce i za granicą. Praktykę „Nuad Bo Rarn” Tradycyjnego Tajskiego Masażu rozpoczęła i kontynuuje u Balazs Bali Nemeth z Sunshine Network: Traditional Thai Yoga Massage and Ayurvedic Bodywork od 2016 roku. W 2021 roku ukończyła 2-letnią szkołę dzienną klasycznego masażu zachodniego z elementami fizjoterapii, zdała egzamin państwowy i rozpoczęła naukę Masażu Rytmicznego u Michaeli Schnur. Radością życia oraz miłością do ruchu i świadomego dotyku dzieli poprzez projekty AcroTribe i AcroAdventure.

Weronika: https://instagram.com/acro.nika?igshid=YmMyMTA2M2Y=
AcroTribe: https://instagram.com/acro_tribe?utm_medium=copy_link

CO ZABRAĆ?
Wodę. Ćwiczymy boso, w wygodnym i nieśliskim stroju bez kieszeni, suwaków, guzików etc.

CZAS ZAJĘĆ:
Sobota 26.11.2023
10:00 – 13:00 AcroYoga solarna i acrobalance
przerwa obiadowa
15:00 – 18:00 „Fly me to the moon” terapeutyczne latanie i Tradycyjny Jogiczny Masaż Tajski

MIEJSCE: Jamama Joga, ul. Augustyna 6, Częstochowa

CENNIK:
290 zł – cena regularna
250 zł – cena dla kursantów szkoły Jamama Joga i AcroTribe

ZAPISY I PYTANIA prosimy słać na adres: zb-k@o2.pl lub przez fb do @Suzi Sofi 

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2022
Godzina:
10:00 do 18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/509407037662214

Miejsce wydarzenia

ulica św. Augustyna 6, 42-226 Częstochowa, Polska
ulica św. Augustyna 6, 42-226 Częstochowa, Polska + Google Map