PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

African Music School – LIVE koncert | Częstochowa

22 sierpnia - godz. 19:00 do 20:30

“Instrumenty zamiast broni”! To hasło wraca do Częstochowy jak boomerang! Po zeszłorocznym, charytatywnym koncercie naszych lokalnych artystów w hotelu Mercure Częstochowa Centrum, któremu towarzyszyła zbiórka instrumentów i akcesoriów muzycznych na rzecz jedynej działającej w RCA szkoły muzycznej, założonej przez polskiego misjonarza, br. Benedykta Pączkę, nadszedł czas na “odbicie piłeczki”!
Tym razem to uczniowie African Music School przyjadą do naszego miasta, aby rozbudzić serca częstochowskiej publiczności afrykańskimi (i nie tylko!) rytmami!
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, jedyne i niepowtarzalne w naszym mieście! African Music School zaśpiewa i zagra dla nas na żywo w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.
Muzykom towarzyszyć będzie Amelia Cierpiał, skrzypaczka, wokalistka, aranżerka, laureatka wielu nagród z konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, stypendystka nagród Prezydenta Miasta Częstochowa oraz Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej (CEA) za szczególne osiągnięcia muzyczne, która swoją muzyką rozpocznie koncert!
Moc pozytywnych wrażeń gwarantowana! Wstęp FREE! Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
22 sierpnia
Czas:
19:00 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/274579760667735

Miejsce

Muzeum monet i medali Jana Pawła II
Jagiellońska 67/71
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.jp2muzeum.pl/