PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” | Zwiedzanie

25 listopada, 2022 do 27 listopada, 2022

Zwiedzanie za pół ceny.

Muzeum Częstochowskie dołączyło do ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”, która ma zachęcić do korzystania z rodzimych atrakcji turystycznych poza sezonem wysokim – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Kampanię organizują Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. W akcji mogły wziąć udział m.in. instytucje kultury, restauracje czy hotele, oferując swoim odbiorcom usługi w bardziej korzystnych cenach. Jej celem jest zachęta do podróżowania osób, które z różnych względów, także finansowych, nie korzystały z ofert turystycznych czy aktywnego wypoczynku krajoznawczego.

Do akcji włączyło się Muzeum Częstochowskie, które już w najbliższy weekend zaprasza do zwiedzania wszystkich swoich obiektów (oprócz Starego Ratusza) w promocyjnej cenie.

Ponadto w sobotę 26 listopada w Galerii Dobrej Sztuki (al. NMP 47) odbędzie się zwiedzanie kuratorskie z Katarzyną Sucharkiewicz, która oprowadzi chętnych po wystawie „Sztuka Polska XIX i XX wieku”. Spotkanie pod hasłem „Ewolucja czy Rewolucja?” zaplanowano na 16.00.

Szczegóły

Początek:
25 listopada, 2022
Koniec:
27 listopada, 2022
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/MuzeumCzestochowskie

Miejsce wydarzenia

Muzeum Częstochowskie
al. NMP 47
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 360 56 31
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia