PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akcja WYMIEŃ ELEKTROODPADY NA SADZONKĘ

21 maja - godz. 10:00 do 17:00

W sobotę 21 maja zapraszamy na wyjątkową wiosenną akcję ekologiczną. Na odwiedzających naszą galerię handlową czeka mnóstwo atrakcji! Zapraszamy od godziny 10:00 do godziny 17:00.

WYMIEŃ ELEKTROODPADY NA SADZONKĘ

Każdy, kto dostarczy zużyty sprzęt elektroniczny, będzie mógł otrzymać sadzonkę drzewka owocowego lub warzywa. Roślina, która z nich wyrośnie, z pewnością będzie ozdobą przydomowego ogródka. Ponadto biorąc udział w akcji, będzie można pomóc Fundacji ISKIERKA, która udziela wsparcia społecznego, psychologicznego i finansowego dzieciom z chorobą nowotworową leczących się na śląskich oddziałach onkologii dziecięcej oraz ich rodzinom. Na konto tej organizacji trafi całkowity dochód z dostarczonej podczas zbiórki makulatury.

WARSZTATY DLA DZIECI

Zbiórce będą towarzyszyły wiosenne warsztaty odbywające się w pasażu galerii handlowej. W trakcie zabawy dzieci dowiedzą się, jak rozpoznawać gatunki owoców i kwiatów oraz jak je pielęgnować. Zdobytą wiedzę będzie można utrwalić, oglądając edukacyjną wystawę.

W trakcie zajęć będzie można również poznać tajemnice zapachów ukrytych w przyrodzie i dowiedzieć się, które z nich są wykorzystywane podczas produkcji perfum.

Z kolei podczas warsztatów kreatywnych będzie można wykonać wyjątkowe prezenty i laurki na Dzień Mamy. Pod okiem instruktorów dzieci przygotują upominki z drewnianych serc ozdobionych błyszczącym brokatem. Mali uczestnicy poznają również technikę scrapbookingu i wykorzystają ją do wykonania laurek dla mam. Będzie można również wykonać fantazyjne zawieszki do kluczy czy biżuterię dla mamy.

PUNKT WYMIANY ROŚLIN

W czasie naszej akcji ekologicznej będzie można wziąć udział w akcji będzie można wziąć udział w wymianie roślin doniczkowych. Każdy, kto przyniesie domową roślinę, będzie mógł ją wymienić na inną.

Ekologiczne warsztaty, zbiórka makulatury oraz wymiana roślin odbędą się w sobotę 21 maja. Akcja trwa od godziny 10:00 do godziny 17:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!

Miejsce wydarzenia

Centrum Handlowe Auchan Poczesna
ul. Krakowska 10, 42-262 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-262 Polska
+ Google Map