PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ana Andrzejewska – Recital – Koncert

06 stycznia - godz. 19:00

W najbliższy czwartek 6 stycznia zapraszamy na recital Any Andrzejewskiej przy akompaniamencie Michała Rorata.
Start- godz. 19.00, wstęp 20,00 zł.
Ana Andrzejewska – charyzmatyczna wokalistka o niezwykłej barwie i wielkiej wrażliwości estetycznej. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na specjalizacji: wokalistyka jazzowa. Przez ostatnie lata wydała kilka singli w języku angielskim i polskim, które wkrótce znajdą się na jej debiutanckim albumie. Finalistka „The Voice of Poland”, „Mam Talent” oraz festiwalu Crest Jazz Vocal we Francji. Zdobywczyni 2 i 3 miejsca na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu oraz na Międzynarodowych Dniach Jazzowych Dla Muzyków Śpiewających w Żorach.
Została wybrana do współpracy przez Fundację „Kalinowe Serce” jako Młody Talent roku do projektu „Kalina w podróży”, który swoją premierę miał w Instytucie Teatralnym w Warszawie i w całości poświęcony był Kalinie Jędrusik. W projekcie uczestniczyli: Anna Serafińska, Magdalena Zawadzka i Maciej Zakościelny. Cały projekt wyreżyserował Zbigniew Dzięgiel. Wokalistka zachwyca głębią przekazu, którego źródłem są jej doświadczenia i inspiracje. Premiera debiutanckiej płyty, na której znajdą się autorskie kompozycje Any będące zwieńczeniem jej muzycznych poszukiwań, planowana jest na koniec roku.
Michał Rorat – urodził się w Złotoryi, pianista, kompozytor, aranżer, pedagog. W 2003 roku przyjechał do Częstochowy,aby rozpocząć naukę na Wydziale Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Fakt ten sprawił że do dzisiejszego dnia jest związany muzycznie oraz mentalnie z Częstochową i ze względu na grono przyjaciół, nie tylko muzycznych, nie zamierza zmieniać miejsca zamieszkania. Michał ma na koncie wiele koncertów, nie tylko w Częstochowie, ale także w Polsce i za granicą oraz wiele produkcji płytowych. Występował na takich festiwalach jak :
Sopot Top Trendy, KFPP OPOLE, Klaipeda Castle Jazz Festival (Litwa) , Crest Jazz Festival ( wraz z Aną Andrzejewską – Francja). Współpracował z takimi gwiazdami jak m.in.: Zbigniew Wodecki, Grażyna Brodzińska, Wojtek Pilichowski, Olek Klepacz, Muniek Staszczyk, Sonia Bohosiewicz, Robert Janowski, Piotr Machalica. Od 2011 roku współpracuje z częstochowskim Teatrem Mickiewicza. 

Szczegóły

Data:
06 stycznia
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3182147998670719

Miejsce wydarzenia

Toscana
Ul. Wrocławska 2
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://toscana.czest.pl/