PIĄTEK - 29 MAJASOBOTA - 30 MAJANIEDZIELA - 31 MAJA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Andamany – skomplikowany raj | Pociąg do podróży Online

28 maja - godz. 19:00

Turkusowe morze, biały piasek, malownicze plaże, ale też… krokodyle i rekiny. W ostatnią w maju podróży online wybierzemy się z Kasią i Markiem z Kasai – podróże w sieci. Zapraszamy 28 maja 2020 o godzinie 19:00.

𝗧𝗥𝗔𝗡𝗦𝗠𝗜𝗦𝗝𝗔 𝗢𝗡𝗟𝗜𝗡𝗘 𝗕𝗘̨𝗗𝗭𝗜𝗘 𝗨𝗥𝗨𝗖𝗛𝗢𝗠𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗡𝗔 𝗦𝗧𝗥𝗢𝗡𝗜𝗘 𝗚𝗟𝗢𝗪𝗡𝗘𝗝 𝗡𝗔𝗦𝗭𝗘𝗚𝗢 𝗣𝗥𝗢𝗙𝗜𝗟𝗨 𝗙𝗔𝗖𝗘𝗕𝗢𝗢𝗞𝗢𝗪𝗘𝗚𝗢

Rajskie wyspy, leżące na Oceanie Indyjskim. Należą do Indii choć bliżej z nich do Tajlandii czy Birmy. Rajskie i jak do raju, dosyć trudno się do nich dostać. Jednak ten wysiłek może być sowicie wynagrodzony…
Zapraszamy na wirtualną podróż na Andamany. Dowiecie się dlaczego to skomplikowany raj i jak najprościej się tam dostać.

Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk z Kasai – podróże w sieci. Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 20 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat, a swoje podróże opisują na blogu kasai.eu.
” Nie zdobywamy niedosięgłych szczytów i nie odkrywamy źródeł Amazonki. My tylko kochamy podróżować! Mamy nadzieję, że zainspirujemy i Ciebie.”

Szczegóły

Data:
28 maja
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/568631617117305/

Miejsce

ONLINE