PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Anioł i kobiety”, czyli spektakl nieziemski!

12 października - godz. 19:00

Anioł i kobiety, czyli spektakl nieziemski! Jeśli myślisz, że to kolejny spektakl z płytkim żartem, JESTEŚ W BŁĘDZIE! One są trzy.

 

Bilety od 30zł – „Anioł i kobiety”, czyli spektakl nieziemski!

 

Artystki. Wszystkie seksowne; każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod koła samochodu, kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden.

Czeka na nie w progu zaświatów. To tutaj, w jego obecności, zapadnie decyzja, czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię. Akcja spektaklu Anioł i kobiety, kontrapunktowana na żywo dźwiękiem saksofonu, rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku nieba, i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych, sytuacji.

Dialogi skrzą dowcipem, są gęste od docinków, ironii i złośliwości, którymi aktorzy wzajemnie się przerzucają. Odnajdziemy tu także wiele odniesień do spraw i wydarzeń, którymi żyjemy na co dzień. Czy artystki zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań, które stawia przed nami Agnieszka Warchulska, reżyser spektaklu.

Jak na nie odpowiemy? Występują: Maria Pakulnis Tadeusz Chudecki Agnieszka Warchulska Viola Arlak Saksofonista /muzyka na żywo/ Pies Szaras

Szczegóły

Data:
12 października
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/Vgpbw

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map