PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Anioł i Kobiety Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie [ODWOŁANE]

5 listopada, 2022 - godz. 17:30

ANIOŁ I KOBIETY, czyli spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne, każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod kola samochodu kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden.

Bilety od 70zł – Anioł i Kobiety Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie

Czeka na nie u progu zaświatów. To tutaj w jego obecności zapadnie decyzja czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię. Akcja tragikomedii „Anioł i kobiety” Jerzego Masłowskiego rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku raju i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych sytuacji.

Jak wygląda życie bohaterek dramatu z tej nieziemskiej perspektywy? Czy artystki wybiorą zaświaty czy zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań reżyserki spektaklu Agnieszki Warchulskiej.

Warto je stawiać, warto na nie odpowiadać… Zapraszamy! Czas trwania 1h 20 min (z przerwą) Autor: Jerzy Masłowski Reżyser: Agnieszka Warchulska Obsada: Maria Pakulnis Viola Arlak Agnieszka Warchulska Tadeusz Chudecki Pies – Zuza Saksofon: Jakub Wydrzyński

Szczegóły

Data:
5 listopada, 2022
Godzina:
17:30
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3zDQd9K

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map