PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Atrakcje na święta w Galerii Jurajskiej | PROGRAM

2 grudnia, 2022 - godz. 12:00 do 23 grudnia, 2022 - godz. 20:00

Moc atrakcji na święta od Galerii Jurajskiej

Tak, tak, to już ta pora roku, kiedy ogarnia nas magia świąt!Tym razem postanowiliśmy mocno zaszaleć, organizując dla Was prawdziwy maraton mikołajkowych atrakcji, który potrwa od początku grudnia aż do… Wigilii. Dajcie się więc porwać świątecznej atmosferze i zabawom jakie przygotowaliśmy dla każdego z Was.
Już 2 i 3 grudnia w Galerii Jurajskiej zorganizujemy kolorową paradę mikołajkową w wykonaniu… grupy cyrkowej. Do centrum zawitają szczudlarze, mimowie i inni sztukmistrzowie, którzy częstować będą gości przepysznymi, korzennymi pierniczkami z lukrem (mniam!). Będzie okazja więc do wspólnej zabawy, podziwiania zdolności akrobatów, ale także posmakowania słodkości. 
Czekamy na Was od godz. 12:00 do 20:00.6 grudnia natomiast zawita do nas św. Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek! Gość z dalekiego bieguna spotka się z najmłodszymi. Będzie okazja do tego, żeby przekazać mu list z życzeniami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w magicznej scenografii. Nie zabraknie także drobnych upominków – soczystych jabłek i mandarynek oraz cukierków! 
Z Mikołajem spotkacie się w godzinach: od 12:00 do 20:00.W świąteczny nastrój wprowadzą Was także atrakcje, jakie przygotowaliśmy na 10 i 11 grudnia! Będą warsztaty, zabawy z upominkami i… gorąca czekolada na rozgrzewkę. 
Nauczymy się m.in. robić świece z pszczelego wosku, które przyozdobią wigilijny stół, a także zrobimy eko-ozdoby na Waszą choinkę w domu. Ponadto, będziemy tworzyć dekoracje z kolorowych koralików, a także zaprosimy Was na… wielkie budowanie torów. Z kolei w zabawach będziecie mogli zdobyć super upominki od: 
Barbie, Hot Wheels, Tomka i Przyjaciół oraz Bakugan. Zapraszamy w godzinach od 12:00 do 20:00.To jednak nie koniec. Już od 10 aż do 23 grudnia najmłodsi będą mogli wybrać się w podróż prawdziwym żelaznym Expresem Polarnym, który stanie „pod chmurką” przed naszą galerią. Klimatyczna kolejka zabierze dzieci w krainę przygody. Przejażdżka nią będzie okazją do zrobienia wyjątkowych zdjęć dziecku. 
Atrakcja dostępna w godz. od 12:00 do 20:00.Nie zabraknie także oryginalnej zabawy świątecznej i to w wirtualnej rzeczywistości. Już w dniach od 19 do 23 grudnia zakładając gogle VR będziecie mogli zanurzyć się w baśniowy świat miasteczka św. Mikołaja, w którym zobaczycie jego przygotowania do świąt, a także przejedziecie się rollercoasterem po zimowej krainie. Wszystko z dużą dozą emocji, dobrej zabawy i w ciekawej oprawie lodowego zamku! Do wirtualnego świata wejdziecie od godz. 12:00 do 20:00.Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

Zapraszamy.

Szczegóły

Początek:
2 grudnia, 2022 - godz. 12:00
Koniec:
23 grudnia, 2022 - godz. 20:00
Witryna internetowa:
https://www.galeriajurajska.pl/index.php?modul=aktualnosci-szczegoly&id_aktual=1806

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map