PIĄTEK - 5 CzerwcaSOBOTA - 6 CzerwcaNIEDZIELA - 7 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Autor wieczorową porą – spotkanie online z Robertem Małeckim

27 kwietnia - godz. 19:30 do 20:30

SBP zaprasza bibliotekarzy i wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie autorskie online z Robertem Małeckim, laureatem najważniejszych polskich kryminalnych trofeów literackich, w tym Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Kryminalnej Piły.

Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting w ramach nowego cyklu 🌠✍️📖 “Autor wieczorową porą” i akcji SBP #NieZostawiamCzytelnika.

Robert Małecki – politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z Markiem Benerem (Najgorsze dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie).

📘 Kolejna, wydawana obecnie seria z Bernardem Grossem (Skaza, Wada, Zadra) zjednała autorowi kolejnych, licznych zwolenników. A nie ma wątpliwości co do tego, że to jeszcze nie ostatnie słowo tego utalentowanego pisarza!

Strona Autora: https://robertmalecki.pl/
Strona wydawnictwa: https://czwartastrona.pl/autorzy/?f=m

Spotkanie współorganizowane jest przez Bibliotekę Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Poprowadzi je Marcin Żynda, nauczyciel bibliotekarz, pracownik Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego.

Link do spotkania: 🔗 https://bit.ly/2VSQ2DE
UWAGA! Do wirtualnego pokoju zmieści się 100 osób. Spotkanie będzie nagrywane i po zakończeniu wydarzenia zapis zostanie udostępniony wszystkim chętnym.

📷 Mikołaj Starzyński

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Czas:
19:30 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/672995853497136/

Miejsce

ONLINE