PIĄTEK - 9 KwietniaSOBOTA - 10 KwietniaNIEDZIELA - 11 Kwietnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Barre Grupa od podstaw w Impact klub sportowy KTW

20 marca - godz. 17:00

Barre oparty jest o ruchy charakterystyczne dla baletu, ale nawiązuje również do jogi i pilatesu, dlatego tak wspaniale oddziałuje na sferę psychiczną i fizyczną
To trening z obciążeniem własnego ciała, który nie wymaga od Ciebie specjalnych przygotowań. Wystarczą legginsy i wygodna koszulka. Ćwiczyć możesz boso, w skarpetkach lub baletkach, zależnie od upodobań. Wykonywane ruchy nie powinny przysporzyć trudności osobom niemającym dotychczas nic wspólnego z tańcem
Barre idealnie nadaje się do wypracowania mięśni głębokich i wysmuklenia ciała.
To zajęcia bazujące na balecie oraz pilatesie, przygotowujące każdego tancerza do treningów. Ćwiczenie prawidłowej postawy, praca nad silnym centrum, dzięki któremu poczujecie się mocniejsi w swoich stylach tanecznych.
Start : 20.03.21
Soboty
Godz : 17.00
Honorujemy ok system
Zajęcia poprowadzi
Monika Nitkiewicz
Tańcem zajmuję się od dzieciństwa. Przez dziewięć lat uczyła się tańca klasycznego, w 2004 zakochała się w salsie i bachacie.
Jej wieloletnia fascynacja tańcem przypieczętowała zdobywając tytuł instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu.
Uwielbia poszerzać swoje taneczne horyzonty, dlatego od kilku lat z zapałem trenuję taniec towarzyski, co obok baletu, jazzu, salsy i bachaty stanowi niewyczerpane źródło jej inspiracji tanecznych.
W tańcu może oderwać się od rzeczywistości, podążając za mottem:
“Świat należy do marzycieli”.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia

Szczegóły

Data:
20 marca
Czas:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/439275980674728/

Miejsce

Studio Tańca Impact
al. NMP 3, 42-200 Częstochowa + Google Map