
Bella Ciao – Największe włoskie przeboje | Nicola Palladini & Band

Koncert „Bella Ciao – Największe włoskie przeboje” to pełna humoru i energii muzyczna podróż do słonecznej Italii. Włoski wokalista i aktor musicalowy Nicola Palladini wraz z zespołem zabiera publiczność w wieczór największych włoskich hitów, które od lat podbijają serca słuchaczy.
Bilety od 90zł | Bella Ciao – Największe włoskie przeboje | Nicola Palladini & Band
Podczas koncertu zabrzmią m.in.: Mamma Maria, Tu vuò fa’ l’americano, O sole mio, Felicità, Volare, Bella Ciao, Marina, Sarà perché ti amo, Sempre Sempre oraz wiele innych piosenek, które publiczność chętnie śpiewa razem z artystami. Po ogromnym sukcesie spektaklu „Ciao Ciao Bambina”, z którym artysta występował w całej Polsce ponad 350 razy, Nicola Palladini powraca z nowym koncertowym projektem inspirowanym włoską muzyką i kulturą.
To wieczór pełen włoskiego temperamentu, znanych melodii i wspólnego śpiewania – atmosfera prawdziwego włoskiego koncertu. Nicola Palladini – włoski wokalista i aktor musicalowy, absolwent akademii musicalowej w Rzymie. Występował m.in. w musicalach „Grease”, „Rocky Horror Show”, „Alicja w Krainie Czarów” oraz „Maria z Nazaretu”. Na polskich scenach można było go zobaczyć m.in. w Teatrze Muzycznym w Łodzi („Jesus Christ Superstar”) oraz Teatrze Muzycznym w Poznaniu („Kiss Me, Kate”).
