PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Dobrze się kłamie – spektakl komediowy Częstochowa 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BITWA UMYSŁÓW – interaktywny quiz z nagrodami

8 grudnia, 2021 - godz. 19:00

„Bitwa umysłów” to cykliczny quiz interaktywny. Idea jest prosta: chodzi o to by spotkać się w miłym towarzystwie i porywalizować za pomocą siły nie mięśni, a umysłów.
Najbliższa rozgrywka w Kawiarni Alternatywa 21 na Starym Rynku odbędzie się już w środę 8 grudnia. Rejestracja drużyn trwać będzie od godz. 19.00. „Bitwa umysłów” rozpocznie się o godz. 19.30. Wpisowe od drużyny kosztuje 10 zł. Najlepsza ekipa zgarnie atrakcyjne nagrody.
W rozgrywce może uczestniczyć maksymalnie 15 drużyn (liczących nie więcej niż sześć osób). Zabawa składa się z dziewięciu rund. By zdobyć punkty, trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, ale i sporym refleksem, a także zdolnością do koncentracji oraz logicznego myślenia. Pytania jak i kategorie są mocno różnorodne, przyda się więc nie tylko tzw. wiedza ogólna, ale też informacje z zakresu muzyki, filmu czy sportu. Przed uczestnikami sporo wyzwań, będą rozwiązywać rebusy, grać w odpowiednik konkursu „Jaka to melodia?”, a nawet bawić się w kalambury. Zadania wyświetlane są na ekranie, a odpowiedzi udziela się za pomocą specjalnych pilotów.
„Bitwa Umysłów” to nowy rodzaj towarzyskiej gry, która odbywać się będzie co miesiąc. Jeżeli chcecie skonfrontować się z innymi i sprawdzić swoją wiedzę niczym uczestnicy legendarnego teleturnieju „Wielka Gra” to coś dla Was! 

Szczegóły

Data:
8 grudnia, 2021
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1554811051523993/

Miejsce wydarzenia

Kawiarnia Alternatywa 21
Częstochowa, stary rynek + Google Map