PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe – Częstochowa Filharmonia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BITWA UMYSŁÓW – interaktywny quiz z nagrodami

10 listopada - godz. 19:00

„Bitwa umysłów” to cykliczny quiz interaktywny (każda druga środa miesiąca). Idea jest prosta: chodzi o to by spotkać się w miłym towarzystwie i porywalizować za pomocą siły nie mięśni, a umysłów.
Najbliższa rozgrywka w Kawiarni Alternatywa 21 na Starym Rynku odbędzie się już w środę 10 listopada. Rejestracja drużyn trwać będzie od godz. 19.00. „Bitwa umysłów” rozpocznie się o godz. 19.30. Wpisowe od drużyny kosztuje 10 zł. Najlepsza ekipa zgarnie atrakcyjne nagrody.
W rozgrywce może uczestniczyć maksymalnie 15 drużyn (liczących nie więcej niż sześć osób). Zabawa składa się z dziewięciu rund. By zdobyć punkty, trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, ale i sporym refleksem, a także zdolnością do koncentracji oraz logicznego myślenia. Pytania jak i kategorie są mocno różnorodne, przyda się więc nie tylko tzw. wiedza ogólna, ale też informacje z zakresu muzyki, filmu czy sportu. Przed uczestnikami sporo wyzwań, będą rozwiązywać rebusy, grać w odpowiednik konkursu „Jaka to melodia?”, a nawet bawić się w kalambury. Zadania wyświetlane są na ekranie, a odpowiedzi udziela się za pomocą specjalnych pilotów.
„Bitwa Umysłów” to nowy rodzaj towarzyskiej gry, która odbywać się będzie co miesiąc. Jeżeli chcecie skonfrontować się z innymi i sprawdzić swoją wiedzę niczym uczestnicy legendarnego teleturnieju „Wielka Gra” to coś dla Was!

Szczegóły

Data:
10 listopada
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/446720563549265/

Miejsce wydarzenia

Stary Rynek, Częstochowa
Stary Rynek, Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map