PIĄTEK - 30 PaździernikaSOBOTA - 31 PaździernikaNIEDZIELA - 1 Listopada
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BodyART na tarasie 09/08/2020

09 sierpnia - godz. 11:00 do 12:00

I Edycja – bodyART na tarasie – w La Playa

Kochani chcemy Wam pokazać i zaszczepić w Was przepiękny trening holistyczny jakim jest bodyART . Jeśli chcecie poczuć coś wyjątkowego – to dołączcie do nas – będziemy czekać w Parku Lisinieckim na tarasie restauracji La Playa.
Pierwsze spotkanie 28.06.2020r. niedziela godz. 11.15
/ spotkania są bezpłatne dla wszystkich./

Jak dołączyć? Obowiązkowym warunkiem uczestnictwa w “bodyART na tarasie” jest przyniesienie ze sobą dobrej pogody, pogodnego uśmiechu i maty!
Po treningu możesz zostać na tarasie restauracji La Playa i zjeść z nami wczesny lunch. To właśnie dzięki uprzejmości właściciela Piotra możemy ćwiczyć na przyległym do niej tarasie z pięknym widokiem na Adriatyk. Czyż to nie brzmi wyjątkowo? Restauracja przygotowała na ten sezon wyjątkowe menu w wielu wariantach, w tym wegetariańskim.

Kim jesteśmy?

Ja – Joanna Będuch – jestem międzynarodowym instruktorem bodyART, nauczycielką jogi, trenerem holistycznym z wieloletnim doświadczeniem, a towarzyszyć mi będzie Marek Będuch – nauczyciel jogi, certyfikowany trener personalny.
Kochamy wspólną aktywność fizyczną. Treningi z Wami będą dla nas ucztą dla ciała i ducha. Pamiętajcie! Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Po prostu przyjdź sam/a lub z najbliższą osobą. Zabierz ze sobą mamę, tatę, syna, córkę, koleżankę, kolegę, wszystkich tych, z którymi czujesz się dobrze. Podczas zajęć nie będziemy wykonywać korekty, korygować waszego ustawienia– spotykamy się, aby cieszyć się chwilą w pięknych okolicznościach przyrody. Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne nieodpowiednie ułożenie ciała. Cały czas będziemy jednak służyć naszym wsparciem. To będzie piękny trening przepełniony pozytywną energią !!!

Zapisz te daty!
Na matę będziemy wracać co tydzień przez okres 8 tygodni (dwóch miesięcy). na taras restauracji La Playa o godz. 11.15 w niedzielę. Zawsze możesz do nas dołączyć – spotkania są bezpłatne dla wszystkich.
Spotykamy się w sezonie letnim:
28.06.
5.07, 12.07, 19.07, 26.07,
2.08, 9.08, 16.08 – zakończenie

Niestety jesteśmy uzależnieni od pogody, dlatego jeżeli aura zaskoczy nas deszczem, nie spotkamy się. Na bieżąco, będziemy informować o zbliżających się zajęciach na stronie wydarzenia na Facebooku. Pamiętaj, że każda okazja jest dobrym pretekstem do aktywności. Nigdy nie rezygnuj z tego, co dobre dla Ciebie. Jeśli nie możesz być z nami skorzystaj z naszych zajęć online info na https://www.facebook.com/jmbeduch/

Aby zadbać o wasze bezpieczeństwo związane z COVID-19;
– Mata rozłożona co dwa metry! Na tarasie wszystko odbywać się będzie w odpowiednim reżimie sanitarnym!!!

Mata w ruch!
Będziemy na Ciebie czekać! Po prostu bądź i ciesz się tym, co możesz zrobić dla siebie tu i teraz.
Nie pozwól nam zostać samym sobie na macie – uwielbiamy Wasze towarzystwo.

pozdrawiamy – Joanna i Marek

„BODYART® jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych, formą fitness z nurtu Body and Mind, został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera – jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej. BODYART® to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

BODYART® to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł, a całość podsumować można myślą przewodnią słuchania siebie, odnajdywania psychicznej i fizycznej harmonii oraz równowagi. Przez ostatnie 20 lat trening ten rozwinął się w program treningowy o ugruntowanej pozycji, rozpoznawalny w międzynarodowym świecie fitnessu i środowiskach biznesowo z nim związanych.

Istotną rolę w BODYART® gra oddychanie, ponieważ jest ściśle powiązane z naszym dobrym samopoczuciem. Oddychanie zespala wysiłek fizyczny i świadomość psychiczną. Ponadto BODYART® opiera się na teorii Yin i Yang oraz teorii 5-ciu żywiołów. Dwie kontrastujące ze sobą siły warunkowe Yin (bierna, chłodna i spokojna – kojarzona z relaksacją i wydechem) i Yang (aktywna, siła ciepła, kojarzona z napięciem [mięśni] i wdechem) wykorzystuje się do wprowadzenia harmonii tak, aby umożliwić swobodny przepływ energii – co stanowi cel każdego treningu.”
źródło: bodyART school

Szczegóły

Data:
09 sierpnia
Czas:
11:00 do 12:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/253599179255096/

Miejsce

La Playa Częstochowa
Kordeckiego 99 42-202 Częstochowa + Google Map