PIĄTEK - 31 MarcaSOBOTA - 1 KwietniaNIEDZIELA - 2 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Burlesqe Show Night / Klubokawiarnia Bank / 23.III

23 marca - godz. 20:00

Pierwsze takie show w Częstochowie! Mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykły pokaz burleski- zmysłowy taniec, śpiew i niepowtarzalny klimat dekadencji. Zarezerwujcie sobie czwartkowy wieczór 23 marca kupując bilety wcześniej- ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Koszt biletów: 70pln normalny/100pln VIP (Do nabycia w Klubokawiarni Bank). Widowisko tylko dla osób pełnoletnich.

A wystąpią przed Wami takie gwiazdy jak…

Veren De Heddge
to prawdziwy sceniczny ogień. Jest międzynarodową performerką burleski, która jako pierwsza polska burleskowa artystka wystąpiła w Stanach Zjednoczonych. Jest założycielką Krakowskiej Akademii Burleski.
Dba o to, by każdy jej numer był okazją do uwolnienia jej fantazji i pokazania jej niezliczonych odcieni i kolorów, a widz udał się wraz z nią w odległy świat nierzeczywistości.
Bajka, marzenie, humor, miłość i pożądanie to składniki przepisu na idealne show. Główną inspiracją jest dla niej tętniące życie wokół, a także dwudziestowieczny kabaret z nieco senną, dekadencką i melancholijną atmosferą oraz magiczny świat fantazji.

Lily Frou
Entuzjastka wszystkiego, co związane jest z secesją, latami dwudziestymi, kinem niemym i złotą erą Hollywood. Lily tworząc występy oraz kostiumy nawiązuje do różnych okresów i stylów: od przepychu art deco z lat ’20 XX wieku po współczesne kreacje, często urozmaicone nieco bardziej drapieżnym akcentem.
Lily, założycielka duetu burleski Grotesque Bel Air, z powodzeniem występuje w solowych projektach, w których skrupulatnie konstruuje swoje akty, aby przenieść publiczność do jej świata wizualnego piękna, uśmiechu i zdumienia.

Lilith
jest wokalistką, tancerką oraz instruktorką tańca. Z jej mroczną aczkolwiek romantyczną duszą rezonuje przede wszystkim muzyka rockowa oraz taniec współczesny. Warto wspomnieć, że śpiewać nauczyła się zupełnie sama. W sztuce wokalnej dla Lilith najmocniej liczy się to, że za pomocą głosu może wypowiedzieć wszystko, czego nie da się wyrazić w żaden inny, znany jej sposób…

Lou Lou
Mistrzyni pantomimy i idealna manager sceny. To z jej pomocą wszystko przebiega idealnie.
Miłośniczka stylu retro, co pokazuje między innymi poprzez taniec – style taneczne lat 20stych to zdecydowanie jej konik!

Nie może Was kochani zabraknąć na takim wydarzeniu- do zobaczenia w Banku!

Szczegóły

Data:
23 marca
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/144929278456133

Miejsce wydarzenia

Klubokawiarnia BANK
Al. Kościuszki 2a Częstochowa 42-202 Częstochowa + Google Map