PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Casting dla statystów do nowego filmu Jerzego Skolimowskiego w Częstochowie.

16 czerwca do 01 lipca

Filmowcy szukają w Częstochowie i okolicach statystów do produkcji “IO” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Zdjęcia będą kręcone w naszym mieście pod koniec czerwca oraz 1 lipca. Ruszył casting online.

Film „IO” to historia prostego osiołka, która zaczyna się w polskim cyrku, a kończy we włoskiej rzeźni. Przekazywane z rąk do rąk zwierzę spotyka na swej drodze zarówno ludzi dobrych, jak i złych. Historia jest filmową alegorią, opowiadającą o losach prostego osiołka w coraz bardziej zawiłej współczesności. Tytuł filmu nawiązuje do dźwięku, jaki wydają osły.

Zdjęcia do filmu będą kręcone w Częstochowie w dniach 28, 29, 30 czerwca oraz 1 lipca. – Jeżeli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę i jako statyści wcielić się w postaci widzów w cyrku, to serdecznie prosimy o wysłanie zgłoszenia z dopiskiem „IO”, zawierającego imię i nazwisko, nr. telefonu, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, na maila: adam@mkmstudifilm.pl – zachęca Julia Dąbrowska z mkm Studio.  – Poszukujemy kobiet i mężczyzn w wieku 17-70 lat oraz dzieci w wieku 8-15 lat. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Więcej informacji pod numerem tel. 501 588 066.

Szczegóły

Start:
16 czerwca
Koniec:
01 lipca
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/mkmstudiofilm

Miejsce

Częstochowa
Częstochowa, śląski 42-200 Polska + Google Map