PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CEREMONIA DŹWIĘKU | DŹWIĘKCZYNIENIE | KONCERT

10 listopada - godz. 19:00 do 21:00

CEREMONIA DŹWIĘKU | DŹWIĘKCZYNIENIE | KONCERT
Aja & Zelenibore
Kobieta i mężczyzna. Historia stara jak świat ale śpiewana na nowo. W tańcu miłości i otwarcia na to, co nieznane. W uważności na siebie nawzajem, w trosce o swoje tempo i życzliwość wobec tego, co kruche, delikatne. Ziemia i Ogień, sacrum i profanum, dawanie i przyjmowanie, w ufności, w zaopiekowaniu. Czynienie dźwięków z ciszy tego, co JEST. Ciszy, która nic nie oczekuje ale dostraja się, słucha. Muzyka wdzięczności za relację głęboką jak ocean, rwącą jak dzika rzeka i spokojną jak wschodzące słońcem poranki.
Muzyka – Źródło, dedykowana kobiecym i męskim wibracjom, ich wzajemnemu spotkaniu, na nowo, bez walki, we wzajemnym szacunku, w radości z powrotu do siebie, do ŚWIĘTEJ ZABAWY, ceremonii zjednoczenia. Powrotu do miejsca, gdzie jest przestrzeń na wszystko, gdzie jest się kochającą widownią dla wszystkiego, co się przez nas przejawia.
Zapraszamy Ciebie – Piękna Kobieto i Piękny Mężczyzno, by razem z nami celebrować w dźwięku kobiece i męskie. By świętować to, co w nas UNIKALNE i to co WZAJEMNE, by poddać się tej wyjątkowej melodii, jej prowadzeniu przez wielkie NIE WIEM.
Aja Piesionka: Alina Jurczyszyn: Kobieta Pieśń, założycielka Laboratorium Pieśni, od prawie dwudziestu lat dedykuje swoją ścieżkę zgłębianiu niezwykłej materii jaką jest dźwięk i pieśni tradycyjne. Podróżuje po całym świecie (m.in. USA, Japonia, Anglia, Indie, Turcja, Izrael i większość krajów Europy), prowadząc warsztaty, koncertując, zbierając pieśni u źródeł. Absolwentka Teatru Gardzienice, reżyserka spektakli muzycznych. W swoim dorobku ma nagranych dziesięć płyt ( w tym ostatnia płyta Laboratorium Pieśni: Rasti – w 2020 roku nominowana do Fryderyków) oraz napisaną książkę „Uwolnij swoją pieśń”. Przez ostatnie lata praktykuje pieśni uzdrawiające, muzykoterapię, przy pomocy swoich instrumentów: bębnów szamańskich, grzechotek, shruti box, dzwonków, liry, fletu, ukulele, mis, a takż kamertonów.
https://www.facebook.com/aja.piesionka
https://www.instagram.com/aja_piesionka/
http://laboratoriumpiesni.pl/
Zelenibore ( Michał Zeltman ): Artysta Serca, muzyk, współzałożyciel i twórca autorskich kompozycji zespołu Annutara, multiinstrumentalista najbardziej oddany gitarze, kompozytor, producent muzyczny, aktor teatrów niezależnych, podróżnik. W jego muzyce odbija się wzruszenie nad cudem życia i tęsknota za głębokim połączeniem ze źródłem, poszukiwanie czystego i autentycznego wyrażania się jako istota ludzka. Owocami jego twórczości są płyty nagrane z zespołem Annutara, Laboratorium Pieśni, muzyka filmowa i teatralna oraz autorska płyta Joy Of Life wydana w sierpniu 2019.
https://youtu.be/sNN5aU8Gd0Y
https://www.facebook.com/Zelenibore
https://zelenibore.bandcamp.com
Termin: 10 listopada godz.: 19:00
Miejsce: ul. Brata Alberta 120, Częstochowa
Cena:100zł
Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 50 zł
Info. i zapisy: Magdalena Uchrońska | 698 872 279 | magdauchronska@gmail.com 

Szczegóły

Data:
10 listopada
Godzina:
19:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1278332302634067/

Miejsce wydarzenia

ulica św. Brata Alberta 120, 42-224 Częstochowa, Polska
ulica św. Brata Alberta 120, 42-224 Częstochowa, Polska + Google Map