PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Stand up Maciej Brudzewski
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Certyfikowany Kurs Soul Body Fusion

08 stycznia - godz. 10:00 do 18:00

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.”
Deepak Chopra
Soul Body Fusion – dusza powraca do ciała.
Jonette Crowley, autorka książki Soul Body Fusion, porównuje duszę do magnesu. Jeśli nie jest ona w nas w pełni obecna, nie możemy przyciągnąć nic dobrego (zdrowia, szczęścia, obfitości itd.). Czujemy natomiast rozstrojenie, wahania nastroju, zdenerwowanie a czasem strach.
08.01.2022… sobota od godz .10.00 – 18.00
Inwestycja w siebie : 400 pln
To jest licencjonowany warsztat , po którym dostajesz międzynarodowy certyfikat praktyka Soul Body Fusion.
Tworzymy swoje życie z poziomu naszej aktualnej świadomości. Dlatego świat, którego doświadczamy jest bezpośrednim odzwierciedleniem jego dominującego stanu i struktury. Jeśli jest ona głównie linearna i zakotwiczona w dualności, wtedy nasz świat jest linearny i ograniczony. Gdy świadomość staje się wielowymiarowa i płynna, doświadczamy naszego świata w sposób wielowymiarowy i jesteśmy w stanie dostrzec, że mamy większe możliwości twórcze.
Każdy z nas jest dobry, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie wyrażać swojej najlepszej części. Czasem czujemy się zdefragmentowani. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnej dobroci i siły, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia.
Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Możemy doświadczać oporu pomiędzy nimi lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha.
Metoda Soul Body Fusion® pozwala zestroić się. Zintegrować i osadzić w ciele psyche – duszę. To dodaje nam siły.
Dzięki Soul Body Fusion® nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy jej zaistnieć.
Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią jaką może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic.
Soul Body Fusion® powoduje interaktywny proces, w którym dusza stymuluje komórki do harmonizowania się z coraz wyższymi częstotliwościami. Tym samym jest to ewolucyjny katalizator, otwierający bramy przyspieszonego rozwoju i wzrostu.
Na warsztacie:
– doświadczysz fizycznej, elektryzującej zmiany w komórkach ciała,
– doświadczysz kilku potężnych Soul Body Fusion® (zjednoczenie duszy i ciała),
– doświadczysz pełni, która jest podstawą zdrowia, powodzenia i szczęścia,
– doświadczysz uwolnienia blokad, nowej energii, klarowności, głębszego szczęścia, większej obecności i ugruntowania… więcej prawdziwego siebie,
– nauczysz się także i przećwiczysz proces Soul Body Fusion®, który możesz przekazać ukochanym, przyjaciołom, klientom a także samemu sobie – po warsztacie będziesz w stanie, z łatwością zrobić ten proces sobie i innym,
Jedyną trudnością w nauczaniu tej metody jest jej prostota.
CENA warsztatu:
400 pln
ZAPISY I INFORMACJE:
Marzena Gęsiarz
tel.605 466 162
fengshui@marzenagesiarz.info
A gdyby każda część ciebie była zestrojona dla osiągania twoich celów?
A gdybyś zawsze był obecny w ciele?
A gdybyś mogła z łatwością przyciągać sukces i witalność, które są należnym ci, z racji urodzenia, prawem?
Czy chcesz tego doświadczać i być w stanie przekazać innym?
Żyjemy, aby zamanifestować to co uznajemy za możliwe, jednak większość z nas ma za sobą życiowe traumy, nadużycia, żal, rozczarowania, które powodują, że nasze dusze i ciała nie są zestrojone. Zapraszamy, abyś nauczył się i doświadczył jak przywracać to zestrojenie, by żyć zgodnie ze swoim najwyższym potencjałem!
Warsztat prowadzi : Marzena Gęsiarz
Międzynarodowy Certyfikowany trener SOUL BODY FUSION
Certyfikowany Trener Theta Healing, nauczyciel vedic art, mistrz reiki uzdrowiciel rekonektywny

Szczegóły

Data:
08 stycznia
Godzina:
10:00 do 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/461120668985978/

Miejsce wydarzenia

Miasto Częstochowa
Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map