PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Stand up Maciej Brudzewski
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Cezary Pazura, czyli wujek Czarek na żywo | Częstochowa STAND UP

18 lutego - godz. 19:00

Cezary Pazura, czyli wujek Czarek na żywo Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury.
­
Bilety od 80zł – „Cezary Pazura, czyli wujek Czarek na żywo”

Więcej miejsc i biletów:

­
Jego program „Wujek Czarek na żywo” na kanale YouTubie notuje milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym, premierowym programie Cezary Pazura porusza to co publiczność lubi najbardziej, czyli stosunki damsko-męskie. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć występu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata.
Bilety KupBilecik – http://bityl.pl/VXBPg
Bilety Biletyna – http://bityl.pl/leXW5
Nie zabraknie też ciekawostek z życia aktora i przygód na planie filmowym  To co czeka wszystkich fanów to „creme de la creme” 30 letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej. „Oberwie” się nawet coronavirusowi ! Impreza przeznaczona jest dla widowni w każdym przedziale wiekowym. Tego programu w telewizji nie zobaczysz !!!

Szczegóły

Data:
18 lutego
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/VXBPg

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map