PIĄTEK - 14 SierpniaSOBOTA - 15 SierpniaNIEDZIELA - 16 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Charytatywna joga z Otwartymi Klatkami

08 sierpnia - godz. 12:00 do 14:30

Witajcie!
W imieniu Ganapati Joga oraz Stowarzyszenia Otwarte Klatki mamy przyjemność zaprosić Was na wspólną praktykę jogi w Parku Lisiniec.
Będziecie mieli okazję zrelaksować się i odpocząć po całym tygodniu intensywnej pracy, porozciągać, wzmocnić swoje ciało, a także jeżeli będziecie mieli ochotę, pomóc zwierzętom w potrzebie.
Gdzie i kiedy?
Widzimy się w Parku Lisiniec 8 sierpnia na polanie w okolicach zbiornika „Pacyfik”
12:00-13:00 – łagodna joga dla wszystkich
13:30-14:30 – dynamiczna joga dla każdego
Co trzeba zabrać ze sobą?
Matę i/lub ręcznik, wygodne ubranie do ćwiczenia.
Jak się przygotować?
Najlepiej nie jeść 1-2 godziny przed praktyką, doświadczenie z jogą nie jest wymagane
Przeciwwskazania (udział tylko za zgodą lekarza prowadzącego): poważne urazy kręgosłupa, silne nadciśnienie, pierwsze dni miesiączki (jeżeli ma ostry przebieg), ciąża.

Wstęp na zajęcia jest wolny! Jednakże zachęcamy do wrzucania darowizn do puszki. Cały dochód zostanie w całości przekazany na cele statutowe Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Prowadzący:
Nazywam się Ganapati, jogę praktykuję od kilku lat, a od 2019 nauczam jej innych. Ukończyłem kurs doskonalący (jogi Iyengara) pod okiem Kasi Pilorz oraz kurs nauczycielski metodą Sivanandy. Jestem również wolontariuszem Otwartych Klatek. Poza tym jestem ojcem trójki adoptowanych świnek morskich, entuzjastą filozofii, gotowania i języków obcych.

Wszelkie informacje na temat wydarzenia można uzyskać pisząc pod adres mailowy: czestochowa@otwarteklatki.pl

O nas:
Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest powstałą w 2012 roku ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych.
Od 2018 roku jesteśmy częścią Anima International — działamy w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji, Estonii, Danii oraz na Litwie, Ukrainie i Białorusi.
Wierzymy, że zmiana sytuacji zwierząt jest możliwa. Zabiegamy o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków ich życia.
Wspieramy międzynarodowe inicjatywy i jesteśmy częścią globalnych koalicji na rzecz praw zwierząt, m.in. Open Wing Alliance i Fur Free Retailer.

Szczegóły

Data:
08 sierpnia
Czas:
12:00 do 14:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/301198224579626/

Miejsce

Park Lisiniec Częstochowa
Park Lisiniec Częstochowa + Google Map