PIĄTEK - 1 GrudniaSOBOTA - 2 GrudniaNIEDZIELA - 3 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Charytatywny koncert Darii ze Śląska dla Fundacji Iskierka

03 grudnia - godz. 19:00

Już po raz szósty w Częstochowie organizowany jest koncert na rzecz Fundacji Iskierka. Koncert Darii ze Śląska pod hasłem: „Dajmy czadu dla Iskierki, bo w życiu najważniejsze jest życie…”

Bilety od 99zł | Charytatywny koncert Darii ze Śląska dla Fundacji Iskierka 

jest wyjątkowym wydarzeniem charytatywnym. Biorąc udział w koncercie pomagamy dzieciom z chorobą nowotworową, cały dochód z koncertu przeznaczony jest dla chorych dzieciaków. 

Zapraszamy na koncert, podczas którego usłyszymy materiał artystki z debiutanckiej płyty „Daria Ze Śląska Tu Była”, wydanej wiosną 2023 przez wytwórnię Jazzboy Records. Daria ze Śląska to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która w bardzo krótkim czasie zdobyła wielką popularność.

Piosenki Darii są pełne wrażliwości, szczerości i wyjątkowego nastroju. Daria ze Śląska, a dokładniej Daria Ryczek-Zając, pochodzi z Katowic. Zadebiutowała w 2022 roku. Po ciepłym przyjęciu przez słuchaczy i krytykę wystąpiła gościnnie na trasie „Holiday Tour” Korteza, podczas której zagrała swoje pierwsze koncerty przed większą publicznością.

Cechami charakterystycznymi utworów Darii są mocne i bezpośrednie teksty, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską (Kortez, Kaśka Sochacka) a także brzmieniowa różnorodność, którą zawdzięcza obecności takich muzycznych postaci jak: Olek Świerkot (Kortez, Kaśka Sochacka), Paweł Krawczyk (Hey), Bartek Tyciński (Mitch&Mitch) i Hubert Zemler, Pat Stawiński, Kuba Staruszkiewicz i Kamil Pater (Natalia Przybysz), Tomek Kasiukiewicz (Artur Rojek, Mela Koteluk) a także przedstawiciele młodego pokolenia jak Kuba Dąbrowski i Żenia Shadziul.

Miejsce wydarzenia

Klub Rura
Al. Najświętszej Maryi Panny 38
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia