PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY „RAZEM DLA KAROLINY”

08 stycznia - godz. 14:00 do 17:00

Wiadomość o śmiertelnej chorobie nigdy nie przychodzi w porę. Zwłaszcza kiedy masz zaledwie 22 lata i cały świat stoi przed Tobą otworem…
Karolina – mądra, piękna, nieustannie uśmiechnięta i niezwykle odważna – ma już za sobą skok ze spadochronem i lot awionetką. Zawsze chętna do niesienia pomocy innym – wolontariuszka w wielu fundacjach. Nigdy nie bała się marzyć i czerpać z życia garściami…
Dziś to ONA potrzebuje naszej pomocy ❤
We wrześniu 2020 roku zdiagnozowano u Karoliny nowotwór – czerniak złośliwy III stopnia, a chwilę później przerzuty do węzłów chłonnych lewej pachy. Dwa miesiące później Karolina przeszła operację wycięcia (możliwych do usunięcia) zmian nowotworowych. Niestety, to nie oznaczało końca Jej walki. W styczniu 2021 roku stopień nowotworu przekwalifikowano z III na IV i podjęto leczenie, które nie przyniosło pożądanych efektów… Konieczne więc było przeprowadzenie kolejnej operacji usunięcia zmian przerzutowych skóry oraz zapobiegawcze wykonanie radioterapii. W kolejnych miesiącach Karola czuła się dobrze. Niestety, pod koniec sierpnia jej stan znów zaczął się pogarszać… Pojawiły się nasilające bóle głowy, które ostatecznie okazały się przerzutami do mózgu! Lekarze onkolodzy podjęli decyzję o wstrzymaniu leczenia immunoterapią (ponieważ kolejne zmiany nowotworowe zdyskwalifikowały córkę z programu refundowanego przez NFZ). Na ten moment Karolina przyjmuje agresywną standardową chemię, która daje zaledwie 10% skuteczności przy leczeniu tego typu nowotworu. Istnieje jednak możliwość wdrożenia specjalistycznego leczenia onkologiczno- farmakologicznego (immunoterapii wspartej lekami), która daje aż 60% szans na pokonanie nowotworu!
Niestety koszty terapii sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie! To dla rodziny mur nie do pokonania…
Dlatego wszystkie ręce na pokład i AKCJA REAKCJA !!!!!!
Specjalna akcja dla Karoliny !!! Robimy to co umiemy najlepiej czyli ZUMBUJEMY ?
3 godziny szalonej zabawy w szczytnym celu oraz moc dodatkowych atrakcji specjalnie dla Was ?
Dzięki życzliwości Dyrektora ZSE w Częstochowie który pokazał wielkie serce i udostępnił nam sale możemy zrealizować nasze plany i pomóc Karolinie.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału w naszym maratonie ?
Na scenie zobaczycie wspaniałych instruktorów którzy już dziś potwierdzili nam swój udział tym samym kolejny raz pokazali swoje wielkie serducha i wsparli nas w kolejnej pięknej akcji:
❤ Szymon Głodny
❤ Darek Selwa
❤ Beata Niemczyk-Bajor
❤ Karina Niemczyk
❤ Marika Oracz
❤ Ola Rynkiewicz
❤ Kasia Ligęza
❤ Iwona Krawczykowska
❤ Kasia Krywult-Hoppens
❤ Asia Pułkowniki
❤ Agnieszka Lewandowska
❤ Kamila Kwandrans
❤ Krystian Frajer
❤ Wiktoria Czernik
❤ Anna Kilan Wester
❤ Agnieszka Sztuk
❤ Kamila Kosicka
❤ i my Zumba Sisters Ania i Ewelina

Już dziś możesz zapisać się na nasze wydarzenie wpłacając cegiełkę w wysokości min. 30 zł na konto Karoliny na siepomagam.pl – KONIECZNIE IMIĘ I NAZWISKO Z DOPISKIEM MARATON !!!!

https://www.siepomaga.pl/karolina-irzykowska

Śledź nasze wydarzenie i bądź na bieżąco z atrakcjami jakie szykujemy aby pomóc Karolinie. Będą licytacje super fantów i wiele innych niespodzianek ?

ZAPRASZAMY ? ? ❤ ❤

Szczegóły

Data:
08 stycznia
Godzina:
14:00 do 17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/6110499808982404

Miejsce wydarzenia

ZSE w Częstochowie
Augustyna 28/30, 42-200 Częstochowa + Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia