PIĄTEK - 8 GrudniaSOBOTA - 9 GrudniaNIEDZIELA - 10 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASYLWESTER w Częstochowie
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cheap Tobacco | Koncert Częstochowa

08 grudnia - godz. 20:00

Nie mogło Was zabraknąć podczas trasy klubowej. Częstochowa to obowiązkowy punkt na trasie Cheap Tobacco! Zawsze jest totalnie dziko! Do zobaczenia- tym razem w grudniu!
Co usłyszycie? Tym razem pomieszamy to, co starsze z tym co nowsze 🙂 Będzie to pożegnanie z płytą „Zobaczmy siebie” bo powoli idzie nowe … 🙂

Cheap Tobacco – Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage’owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką. To wszystko połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad.
Ich najnowszy album “Zobaczmy siebie” znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!)
Dla niektórych rock, dla innych pop albo indie. Niezależnie od nazwy – to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii!

CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego.
Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz dwukrotnie dostała nominację do “Wokalistki Rocku Antyradia”. Zespół za ostatni album SZUM zdobył nominację do nagrody Fryderyk 2019. Zagrał również na dużej scenie Pol’and’rock Festival!
Z ostatnich sukcesów zespołu warto wymienić występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK.

START: 20:00
BILETY: 50/60 zł
KUP BILET

ALBUM ZOBACZMY SIEBIE:
https://bfan.link/cheap-tobacco-zobaczmy-siebie

Szczegóły

Data:
08 grudnia
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/110560/Częstochowa/Cheap Tobacco/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

PUB Sportowy Stacherczak
al. Tadeusza Kościuszki 1
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
34/ 369 38 87
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia