PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Impreza świąteczna na bulwarach Galerii Jurajskiej + Choinka w prezencie!

17 grudnia, 2021 do 19 grudnia, 2021

Choinki i… karuzela od Jurajskiej na święta
Pomożemy Wam w stworzeniu sobie w domu magicznej atmosfery świąt! Robiąc u nas zakupy w najbliższy weekend będzie można wrócić do domu ze… świątecznym drzewkiem. A to nie jedyna atrakcja.
W tym roku bawimy się w św. Mikołaja obdarowując Was nie tylko dobrą przedświąteczną zabawą w galerii, ale także choinkami. Pięknie pachnące drzewko, które może być ozdobą każdego domu możecie zdobyć robiąc u nas zakupy w dniach od 17 do 19 grudnia.
Jeśli w tym czasie wpadniecie do Jurajskiej i wydacie u nas min. 300 złotych oraz zachowacie paragon, a następnie zarejestrujecie go w Punkcie Obsługi Akcji, będziecie mogli odebrać w zamian cudowne drzewko, które doda Waszemu domowi magii świąt.
Tę ostatnią poczujecie także podczas organizowanej przez nas zabawy na Bulwarach Jurajskich przed galerią. W dniach od 18 do 19 grudnia stanie na nich świąteczna kolejka z Mikołajami. Z atrakcji będzie można skorzystać od godz. 11:00 do godz. 19:00. Wstęp dla wszystkich GRATIS! Oprócz tego będziecie mogli zasmakować grzanego wina – alkoholowego i bezalkoholowego, a także przepysznej gorącej czekolady.
Wydarzenie odbywa się z zachowaniem zasad dystansu społecznego. Uczestnicy proszeni są także o noszenie maseczek, a także regularną dezynfekcje rąk.

Szczegóły

Start:
17 grudnia, 2021
Koniec:
19 grudnia, 2021
Strona internetowa:
http://bityl.pl/Ocdlt

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map